Lista produktów marki Himalaya

Zioła ajurwedyjskie i medycyna tak nazywana stosowana jest od średniowiecza. Niektórzy jednak twierdzą, że była znana ludzkości dużo wcześniej, bo nawet kilka tysięcy lat temu. Niezależnie jednak od daty jej powstania, jest to naturalny sposób walki z chorobami, prewencji przed nimi, profilaktyki, ale również dbania o zewnętrzne piękno. Marka, która od lat oferuje rozwiązania łączące ajurwedę z medycyną nowoczesną, to Himalaya. Robi to niezwykle skutecznie, ponieważ zyskała popularność na całym świecie, a jej historia sięga początków XX wieku.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Troszkę historii marki Himalaya

Wszystko rozpoczęło się około 90 lat temu, kiedy założyciel marki M. Manal przebywał w Birmie. Zauważył, że rozdrażnione konie karmi się tam dziwnym korzeniem. Jak się okazało, działa on na nie kojąco i jest naprawdę skuteczny. Był to korzeń pochodzący z rośliny Rauwolfia Żmijowa. Pan Manal niezwykle zafascynowany jej działaniem postarał się o badania naukowe na jej temat. Po testach w 1934 na rynek trafiła Serpina, która była pierwszym lekiem na nadciśnienie. Tak właśnie rozpoczęła się przygoda pana Manala z medycyną wschodu, zwaną ajurwedą. Badanie naturalnych składników i tworzenie z nich niezwykle skutecznych suplementów to niejako dziedzictwo marki Himalaya. Czyste, farmaceutyczne produkty pomagające na wiele schorzeń, a także rozwiązania gwarantujące poprawę lub pozbycie się całkowicie dermatologicznych problemów - to właśnie oferta firmy. Warto podkreślić, że jest to marka rodzinna. Zaledwie kilka lat po zdarzeniu w Birmie starszy brat M. Manala dołączył do niego i razem tworzyli renomę, uświadamiając kolejne osoby o skutecznym działaniu medycyny naturalnej.

Pionierzy w badaniach nad ajurwedyjskimi roślinami

Marka od pokoleń jest przodującą firmą na rynku, która decyduje się łączyć ajurwedyjskie zioła, zamykając je w zwykłych kapsułkach, aby każdy, kto ma pewne dolegliwości, mógł z nich korzystać. Wyroby marki Himalaya służą klientom już w prawie 100 krajach oraz zyskały duże uznanie w środowisku lekarskim na całym świecie. Świadczy to nie tylko o sukcesie, lecz także o skuteczności, jaką niosą ze sobą produkty firmy. To oryginalne preparaty, służące dłuższemu życiu oraz zdrowemu trybowi funkcjonowania. Rozwiązania nietuzinkowe, lecz coraz chętniej wybierane przez następne pokolenia. Marka mocno uderzyła w rynek farmaceutyczny i chemiczny, tworząc z naturalnych składników wiele ich odpowiedników, jak na przykład lek na wątrobę Liv.52, który stał się hitem zaraz po jego wprowadzeniu w 1955 roku. To jedynie namiastka tego, co można kupić w ofercie producenta. Zdrowie duszy i ciała, ale również piękna i młoda skóra przez długie lata - jeśli te wartości są Ci bliskie, to sprawdź pochodzące do marki Himalaya suplementy, odżywki, witaminy i wyciągi z roślin czy korzeni na każdą dolegliwość kobiet i mężczyzn.

Niezastąpiony wybór dla fanów naturalnej medycyny

Marka Himalaya charakteryzuje się nie tylko skutecznymi produktami. W ich ofercie można spotkać wiele rozwiązań w bardzo dobrych cenach, co powinno zachęcić klientów do stosowania tych leków. Pielęgnacja jamy ustnej, ciała, a nawet produkty dla dzieci -wszystko to znajdziesz w ofercie. Czeka ona na każdego, kto chce zdecydować się na nieco inną, lecz równie skuteczną metodą leczenia, którą marka bada już 90 lat.