Lista produktów marki Maybelline

Maybelline to marka, której właściwie nie trzeba przedstawiać. Jej kosmetyki, zwłaszcza tusze do rzęs są znane i lubiane na całym świecie. Według statystyk w Stanach Zjednoczonych te produkty sprzedają się częściej niż co dwie sekundy. Obecnie marka ta oferuje szeroki wybór kosmetyków do makijażu całej twarzy. Praktycznie każdy zna hasło "może to jej urok, może to Maybelline". Sklep internetowy Neness posiada szeroki wybór kosmetyków tej marki, więc mogą być również Twoje.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Początki Maybelline w Nowym Jorku

Początkowo Maybelline była małą rodzinną firmą kosmetyczną z Nowego Jorku. Pierwszą formułę tuszu do rzęs, na bazie pyłu węglowego i wazeliny, opracował w roku 1915 chemik Thomas L. Williams. Chciał on stworzyć produkt, który przyciemni i podkreśli rzęsy jego siostry, nadając jej głębię spojrzenia. Od jej imienia - Maybel, powstała nazwa firmy, która szybko podbiła amerykański rynek. Dwa lata później powstał nowoczesny kosmetyk do rzęs w kamieniu, który kobiety musiały samodzielnie rozcieńczać. Jego popularność była tak duża, że w 1932 roku w Stanach Zjednoczonych w drogeriach kosmetycznych zamontowano samoobsługowe szafy, gdzie można było nabyć tę rewelacyjną maskarę. Dopiero wiele lat później, bo 1960 roku powstałą maskara w postaci, jaką znamy dzisiaj. Był to kosmetyk na bazie wody ze specjalistyczną spiralną szczoteczką do nakładania go na rzęsy. Niedługo później powstał tusz wodoodporny oraz najbardziej znany produkt marki - tusz Great Lash, którego formuła do dziś jest owiana tajemnicą. Jego skład jest stale ulepszany i udoskonalany. Równie dobrze radzi sobie inny tusz - Maybelline Feather Mascara, który również bije rekordy sprzedażowe.

Maybelline - kosmetyki w zgodzie z trendami

Już od wielu lat kreatorzy z Maybelline śledzą dla nas trendy na pokazach mody, by mieć pewność, że produkty, które oferują, doskonale wpisują się w potrzeby klientek. Inspiracją marki są obecnie pewne siebie i spełnione kobiety, które nie boją się wyrażać siebie i potrafią pokazać swój indywidualizm. Kosmetyki Maybelline są opracowywane przez sztab naukowców i oparte na zaawansowanych formułach. Odcienie są zawsze zgodne z modą i pozwalają klientkom na zabawę makijażem i uwolnienie swojej kreatywności, by stworzyć look marzeń. Misją marki jest oferowanie innowacyjnych i szeroko dostępnych kosmetyków, które są tworzone w duchu wielkiego miasta, a nieodłączną inspiracją są ulice Nowego Jorku.

Szeroki wachlarz produktów dla każdej kobiety

Maybelline dba o to, by docierać do wszystkich kobiet, dlatego jest marką ogólnodostępną i posiada kosmetyki dla wielu typów urody i potrzeb skóry. Poza tuszami do rzęs, które są bestsellerem w wielu krajach świata, na uwagę zasługuje również podkład Better Skin Maybelline. Cena jest bardzo przystępna, a formuła zachwyca kolejne pokolenia kobiet. Jest on bardzo lekki, dzięki czemu łatwo się nakłada. Doskonale wyrównuje koloryt cery, maskuje zaczerwienienia i szarość skóry, nadając jej młody i świeży wygląd.