Lista produktów marki Lovela

Gdy pojawia się na świecie maleńki człowiek, całe życie rodzinne się zmienia. Weryfikacji podlegają nie tylko codzienne rytuały i przyzwyczajenia, ale także nawyki żywieniowe, używane dotąd kosmetyki oraz środki czystości. Delikatna skóra dziecka wymaga stosowania odpowiednich preparatów, ale na szczególną uwagę zasługują także środki do prania ubrań dziecięcych, płyny do czyszczenia smoczków, czy powierzchni, z którymi styczność ma niemowlę. Panie, które doskonale zdają sobie sprawę z dobrodziejstw, jakie płyną ze stosowania dobrej jakości, hipoalergicznych środków, śmiało sięgają po produkty marki Lovela. Kosmetyki i preparaty z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka to gwarancja doskonałej jakości i bezpieczeństwa.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Marka, która rozumie potrzeby dziecka

Lovela to marka dedykowana na rynek polski, należąca do Reckitt Benckiser, firmy, która w 1999 roku powstała dzięki fuzji dwóch przedsiębiorstw - Reckitt & Colman i Benckiser. Do Reckitt Benckiser należy ogromna ilość marek artykułów do higieny osobistej, do prania, mycia naczyń, konserwacji podłóg, zdrowia czy artykułów spożywczych. Wśród najpopularniejszych brandów, jakie można spotkać na polskim rynku, oprócz Lovela warto wymienić Air Wick, Bryza, Perła-Woolite, Nurofen, Durex, Dosia, czy Calgon. Przez wiele lat działalności firma zdobyła ogromną ilość nagród i wyróżnień, a oferowane przez nią produkty znane są na całym świecie. Warto zaznaczyć, że Reckitt Benckiser to firma, która wiele działań wykonuje na rzecz ochrony środowiska oraz często uczestniczy w akcjach charytatywnych.

Od pierwszego dnia życia

Lovela to marka doskonale znana wszystkim rodzicom. Hipoalergiczne środki polecane są przez położne sprawujące pieczę nad matkami i dziećmi w pierwszych chwilach po urodzeniu, przez pediatrów oraz samych rodziców. Tak dobre rekomendacje sprawiają, że są to produkty numer 1 w Polsce. Wśród propozycji marki z pewnością prym wiedzie mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, które jest bezpieczne już od pierwszego dnia życia, co potwierdzają także badania kliniczne. Oznacza to, że wybierający ten produkt, rodzic może mieć 100% pewność, że jego dziecko ma zapewnioną optymalną ochronę. Skóra dziecka jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia, otarcia i reakcje alergiczne. Mleczko, podobnie jak proszek nie zawiera wybielaczy optycznych, alergenów, sztucznych barwników, fosforanów ani enzymów. Lovela to także wysokiej jakości odplamiacze, które dzięki specjalnej formule chronią dziecko i usuwają najczęściej pojawiające się plamy np. z soku brzoskwiniowego, kredek świecowych, trawy, czy dań ze słoiczków.

Zadbaj o przestrzeń, z którą styczność ma dziecko

Małe dziecko jest ciekawe świata. Oznacza to, że rodzice powinni wziąć pod uwagę nie tylko ubrania niemowlęcia, ale również zadbać o czystość wokół miejsca, gdzie śpi i bawi się maluch. Z pomocą przychodzą produkty marki Lovela, a w szczególności płyn do czyszczenia powierzchni. Produkt bezpieczny i łatwy w użyciu sprosta wymaganiom każdego rodzica. W poręcznej butelce z atomizerem znajduje się płyn czyszczący, który nie wymaga spłukiwania, jest wszechstronny i bezpieczny dla dziecka. Można także sięgnąć po preparat w postaci chusteczek. Na szczególną uwagę zasługuje także płyn do mycia butelek i smoczków. Piękny zapach, skuteczność i wydajność to cechy, na które zwraca uwagę każdy użytkownik płynu. Zachęcamy do jego zakupu.