Lista produktów marki Revlon

Nic nie działa tak pozytywnie na motywację i pozytywne podejście do życia niż ubranie się ładnie i zrobienie, choćby delikatnego i naturalnie wyglądającego makijażu. Podkreślenie swojej urody poprawia nastrój i własną samoocenę, co ma wpływ na wszystkie inne sfery życia. Doskonale wiedzą o tym eksperci z firmy Revlon, którzy już od prawie stu lat, wspierają kobiety w procesie upiększania i poszukiwania własnego, indywidualnego "ja", oferując im jakościowe produkty w przystępnych cenach, dostępne w wielu krajach świata.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Kosmetyki Revlon - produkty, które inspirują od lat

Wydawać, by się mogło, że nie ma gorszego czasu na otwieranie i rozwój firmy niż kryzys ekonomiczny. A jednak Revlon powstał w USA w samym środku kryzysu. W roku 1922 dwaj żydowscy bracia amerykańskiego pochodzenia, Charles i Joseph Revson we współpracy z chemikiem Charlesem Lechmanem stworzyli od swoich nazwisk markę Revlon. Zaczęli od jednego produktu, który zaoferowali światu. Była to nowoczesna emalia do paznokci. Produkt zupełnie nowego typu, doskonale kryjący i w wielu pięknych odcieniach. Postawili wszystko na jedną kartę, gromadząc swoje zasoby i opracowując zupełnie nowy i unikalny proces produkcji. Dzięki użyciu pigmentów zamiast barwników kolory emalii były znacznie lepiej nasycone i nie prześwitywały na płytce paznokcia. Kosmetyk szybko się przyjął, co poskutkowało trafieniem produktu marki Revlon do ogólnej sprzedaży w aptekach i domach towarowych. Przez kolejne lata firma sukcesywnie poszerzała swoją ofertę o inne produkty do makijażu, takie jak pomadki, a w późniejszych czasach również podkłady, maskary czy cienie do powiek Revlon. Drogerie szybko sprzedawały cały asortyment, co świadczyło o popularności marki.

Revlon kosmetyki obecnie

Drogeria internetowa Revlon to miejsce, które na stałe zagościło w świadomości klientek. Dzięki wielu latom doświadczenia, Revlon proponuje kosmetyki, które idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Można z nimi stworzyć zarówno makijaż codzienny, jak i trwały make-up na wielkie wyjścia. Hitem sprzedaży jest niewątpliwie podkład Revlon ColorStay, który został stworzony dla użytkowniczek z problematyczną tłustą i mieszaną cerą. Doskonale kryje, matuje i utrzymuje się na skórze przez cały dzień, zapewniając wyrównany koloryt i doskonałe pokrycie niedoskonałości. Duży wybór kolorów podkładu sprawia, że łatwo dobrać produkt do odcienia swojej cery, osiągać piękne stopienie się produktu z naturalną skórą. Sklep internetowy Revlon pokazuje, że kobiety wybierają również inne produkty marki - bazy, cienie do powiek, kredki, eyelinery i tusze, a nawet kosmetyki do konturowania. Dzięki latom doświadczeń oraz stałego ulepszania formuły nadal ogromną popularnością cieszą się lakiery do paznokci, które długo utrzymują się na płytce, zapewniając piękny i trwały manicure.

Kosmetyki Revlon dla wymagających i pewnych siebie kobiet

Za marką stoją lata prac nad formułami i stałego ulepszania produktów, by kreatorzy firmy mieli pewność, że ostateczne produkty, które opuszczają ich fabrykę są wysokiej jakości i sprawdzą się w każdej sytuacji. Revlon - sklep internetowy, który cieszy się opinią eksperta od makijażu, stale inspiruje kobiety w każdym wieku, by nie bały się bawić kolorami i wyrażały siebie.