Lista produktów marki Yankee Candle

Nic nie działa tak bardzo na zmysły i nastrój, jak towarzyszący człowiekowi zapach. Z tego też względu zarówno panie, jak i panowie kochają perfumy i najczęściej w swoich kolekcjach mają ich kilka, a nawet kilkanaście. Dzięki temu mogą używać ich zgodnie z aktualnym nastrojem. Twórcy marki Yankee Candle również doskonale zdają sobie sprawę z dobroczynnych właściwości aromaterapii i z tego względu tworzą wyjątkowe świece zapachowe, świeczniki i akcesoria, które wprowadzą wyjątkowy nastrój do mieszkania, biura i samochodu. Bogata kolekcja zapachów to okazja, aby wybrać nuty zbliżone do charakteru pomieszczenia oraz osobowości przebywających w nim osób.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Amerykańska jakość i relaksująca moc

Historia marki Yankee Candle sięga 1969 r., kiedy to Mike Kittredge podarował swojej mamie własnoręcznie wykonaną świecę w święta bożonarodzeniowe. Wyjątkowy, starannie wykonany prezent zrobił piorunujące wrażenie nie tylko na mamie, ale także pozostałych gościach. W ten oto sposób narodziła się myśl, aby stworzyć wyjątkowe, aromatyczne świece, które będą pięknie komponować się z każdym wnętrzem. Inspiracją do stworzenia produktu niecodziennego, wyrafinowanego i trwałego była rodzinna atmosfera panująca w domu oraz naturalność i trwałość olejków kwiatowych. Produkty Yankee Candle są zatem wyrobami skierowanymi do osób, które chcą wprowadzić do wnętrza wyjątkowy klimat i nastrój.

Yankee Candle - aromatyczne produkty, które pokochasz

Marka Yankee Candle na przestrzeni wielu lat odniosła ogromny sukces. Dziś świece, kuleczki zapachowe, woski, czy zapachy do samochodów są znane i cenione w 20 krajach. Wiele osób podobnie jak Mike Kittredge decyduje się na wręczenie świecy swojej mamie z okazji jej urodzin, Dnia Matki, czy świąt Bożego Narodzenia. Świece zapachowe stworzone są na podobieństwo perfum i charakteryzują się wyjątkowymi aromatami pojawiającymi się w kolejnych nutach. Świeże, aromatyczne, często kwiatowe i owocowe zapachy utrzymują się w powietrzu bardzo długo, dzięki czemu z dobroczynnych właściwości aromaterapii skorzystać mogą wszyscy domownicy. Świece wyposażone zostały w bawełniany knot, który gwarantuje optymalne wypalanie się produktu. Na szczególną uwagę zasługują także woski zapachowe. Produkt dedykowany do lampy aromatycznej występuje w kilku wariantach zapachowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Zadbaj o swój samochód z Yankee Candle

Wbrew pozorom wnętrze samochodu to pomieszczenie, w którym wielu ludzi spędza dużo czasu, szczególnie wówczas, gdy praca wymaga częstych wyjazdów i delegacji. Marka Yankee Candle doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak przyjemne jest wsiadanie i podróżowanie pojazdem, w którym roznosi się piękny zapach. Z tego też względu w kolekcji producenta znaleźć można wiele interesujących aromatów. W zależności od wybranego wariantu zawieszka zapachowa do auta napełni wnętrze akordami kwiatu pomarańczy, cytryny, akacji, wanilii, ciastka, piżma, cedru, czy nut drzewnych. Bogactwo aromatów sprawia, że wśród breloków zapachowych są propozycje zarówno odpowiadające kobietom, jak i mężczyznom.