Lista produktów marki Biały Jeleń

Kosmetyki hipoalergiczne to idealny wybór dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Nie wywołują podrażnień, a przy tym mają właściwości łagodzące, a nawet lecznicze. Znakomitym przykładem produktów tej klasy są kosmetyki Biały Jeleń. Kojarzone z szarym mydłem z czasów PRL-u, zasługują na dużą uwagę osób ceniących składniki naturalne i bezpiecznie pielęgnujące skórę. Marka wzięła sobie do serca bardzo istotny cel, aby swoich wyrobów nie wzbogacać o parabeny, silikony, czy inne, sztuczne substancje, co sprawia, że zdobyła ogromne zaufanie klientów.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Biały Jeleń kiedyś a obecnie

Nazwa Biały Jeleń nie bez powodu większości osób kojarzy się z szarym mydłem. Jest to bowiem pierwszy produkt wyprodukowany pod tą marką. Produkcją zajęła się w 1921 roku Polska Fabryka Przetworów Tłuszczowych w Trzebini. Hipoalergiczne mydło o prostej recepturze i wysokiej skuteczności od stu lat niezmiennie wykorzystywane jest do higieny osobistej oraz jako środek piorący i odplamiający. Nie zawiera barwników, konserwantów i innych środków chemicznych czy kompozycji zapachowych. Świetnie nadaje się dla osób o wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień i uczuleń. Nie jest ono jednak jedynym kosmetykiem produkowanym pod nazwą Biały Jeleń. W 1999 roku markę kupiły Ostrzeszowskie Zakłady Chemii Gospodarczej Pollena i zaczęły produkować rozmaite kosmetyki i środki czystości. Opracowały dla nich specjalne receptury oparte na wyselekcjonowanych składnikach o obniżonym potencjale alergizującym. Wszystkie produkty funkcjonujące jako hipoalergiczne firma przebadała pod kontrolą lekarza dermatologa w specjalistycznym laboratorium. Z ich dobroczynnych właściwości mogą korzystać osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii lub atopii.

Aksamitna kuracja, kozie mleko, łopian i jagoda – kosmetyki idealne

Biały Jeleń to marka łącząca w swoich produktach delikatność, skuteczność i bezpieczeństwo. Jej produkty są cenione zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dla wymagających panów opracowała wyjątkową serię kosmetyków dedykowaną szczególnie wrażliwej skórze. Mowa tu o czterech innowacyjnych produktach: kremie do twarzy, balsamie po goleniu, serum do twarzy i koncentracie pod oczy. Również dla kobiet marka przygotowała wiele ciekawych propozycji. Przykładem może być seria kosmetyków funkcjonująca pod nazwą Aksamitna kuracja obejmująca preparaty myjące i pielęgnujące do twarzy, ciała i włosów, jak i płyny do higieny intymnej. W produktach Biały Jeleń znajduje się duża liczba składników naturalnego pochodzenia. Słysząc, kozie mleko, łopian, jagoda, len, brzoza czy rumianek, można być pewnym, że jest to skład pełen cennych właściwości i wielu korzyści dla skóry czy włosów.

Produkty Biały Jeleń to unikatowe receptury potwierdzone badaniami

Z uwagi na coraz większą świadomość konsumencką i modę na zdrowie, kupując kosmetyki, środki piorące i preparaty do czyszczenia, chętniej wybieramy te produkty, w których składzie substancje chemiczne zostały ograniczone do minimum. W ten sposób dbamy nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko. Wszystkie osoby poszukujące w pełni bezpiecznych do stosowania produktów, powinny zwrócić uwagę na to, czym może obecnie pochwalić się marka Biały Jeleń. Jej produkty to unikatowe receptury potwierdzone licznymi badaniami, specjalistyczny skład i polska produkcja.