Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi
 • Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi
 • Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi
 • Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi
 • Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi
 • Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi
 • Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi

Ideal Bust 150ml żel ujędrniający i powiększający piersi

 • OM_5903268070868
59,00 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Ideal Bust to całkowita nowość LoveStim w temacie uczynienia Twoich piersi idealnymi

Nowoczesna formuła tego preparatu czyni go profesjonalnym kosmetykiem którego zadaniem jest podniesienie i ujędrnienie biustu, tak by wyglądał jak dawniej. Dodatkowo marce LoveStim udało się uzyskać efekt powiększenia. To wszystko dzięki nowoczesnym składnikom i idealnie dobranym proporcjom.

Żel Ideal Bust 150ml ma za zadanie:

 • Podnieść piersi
 • Ujędrnić biust
 • Uczynić skórę piersi bardziej napiętą
 • Skóra pod wpływem stosowania żelu stanie się jedwabiście delikatna
 • Specjalnie opracowana technika użycia w połączeniu z tym składem poprawi ukrwienie w piersiach co za tym idzie pobudzi naturalną regenerację i proces powiększania piersi.

Biust dla kobiet jest bardzo ważną sprawą, jego rozmiar a jeszcze bardziej jędrność potrafi czasem doprowadzić do kompleksów. Dla tego własnie LoveStim postarało się o stworzenie produktu, który spełni oczekiwania kobiet, produktu który uczyni ponownie szczęśliwymi kobiety, których biust na wskutek wieku bądź karmienia piersią zmienił się i nie jest taki jak dawniej.

Ideal Bust od LoveStim to także możliwość wzmocnienia ukrwienia i powiększenia piersi u kobiet które z tego rozmiaru nie są do końca zadowolone.

Bardzo ważne jest systematyczne stosowanie preparatu, to własnie sekret działania. Istotnym jest również sposób nanoszenia, to właśnie w połączeniu z aktywnymi składnikami czyni ten produkt wyjątkowym.

Nanoś żel ruchami kulistymi zaczynając od spodu piersi i kieruj ku górze (nigdy odwrotnie) Ruchy powinny być zataczane od wewnątrz na zewnątrz w stałym naturalnym rytmie. Masujemy całymi dłońmi. Sutki omijamy. Cała czynność powinna trwać nie mniej niż 5 minut.

IDEAL BUST ma także dodatkowe zastosowanie. Dzięki temu że ma zbawienny wpływ na ujędrnienie skóry i regenerację jej elastyczności. Kobiety stosują o na różne części ciała.

Najczęściej poza piersiami stosowany jest na skórę szyki, podbródek oraz pośladki. Klientki zachwalały także jego działanie na napięcie skóry ramion, która z wiekiem zaczyna obwisać.

EFEKTY NAPIĘCIA SKÓRY I ZWIĘKSZENIA ELASTYCZNOŚCI SĄ WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZYM UŻYCIU. POWIĘKSZENIE POTRZEBUJE WIĘCEJ CZASU I SYSTEMATYCZNOŚCI. JEDNAK EFEKT JEST TEGO WART.

Jako intensywną kurację żel powinno się stosować przez 6-8 tygodni. Po pierwszych 3 tygodniach zmiany powinny być już trwałe.

Pamiętaj, wszystko zależy od systematyczności i czasu jaki poświęcimy masowaniu piersi.

Ideal Bust powinien być stosowany 2x dziennie, czyli rano i wieczorem, minimalny czas nakładania i wmasowywania żelu to 5 minut.


WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

LoveStim to marka nagrodzona laurem konsumenta, posiada wiele zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego produktu z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Pamiętaj oryginalny IDEAL BUST posiada hologram, zapakowany jest w kartoniku zamknięty szczelnie folią termokurczliwą.

IDEAL BUST to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Specjalny dozownik ułatwia użycie pozwalając na bezproblemowe odmierzanie zamierzonej dawki żelu
 6. Żel zamknięty jest w kartoniku zgrzanym folia termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność że przed Tobą nikt go nawet nie dotykał.

Żel zabezpieczony jest numerowanym hologramem. Dzięki temu, masz pewność, że posiadasz żel najwyższej jakości, posiadający wszystkie niezbędne badania i atesty. Hologram ten, jest także gwarancją, że produkt pochodzi z legalnego źródła.

Dzięki temu, że IDEAL BUST zamknięty jest w kartoniku zgrzanym folią termokurczliwą, wiesz że produkt jest pewny a w drodze miedzy produkcją a klientem docelowym, nikt go nawet nie dotykał. Mało kto może się pochwalić taką gwarancją.

Pojemność 150ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

Szczegóły produktu

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com