Fleshlight Drying Rack - Screw Dry
Fleshlight Drying Rack - Screw Dry

Fleshlight Drying Rack - Screw Dry

  • PR_3012601
125,00 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Oczyść, wypłucz, i teraz bez problemu osusz swojego Fleshlighta. Dzięki Fleshlight Drying Rack - Screw Dry nie musisz już martwić się o to, jak wygodnie ustawić mokrą wkładkę Fleshlighta, aby zapewnić jej dokładne wysuszenie. To wydajne i efektywne rozwiązanie dla wszystkich standardowych wkładek Fleshlight o rozmiarze. Wykonany z powlekanego aluminium, Fleshlight Drying Rack - Screw Dry to rozmiary: 105 x 105 x 50 mm.

  1. Po wyczyszczeniu swojego produktu Fleshlight standardowego rozmiaru, upewnij się, że wkładka została umieszczona z powrotem w swojej obudowie. Nie zakładaj górnej nakrętki.

  2. Odkręć nakrętkę od spodu swojego Fleshlighta i zamień ją na Fleshlight "Screw Dry" Drying Rack.

  3. Umieść Fleshlight plus Drying Rack na płaskiej powierzchni, która nie zostanie uszkodzona przez wodę, takiej jak blat łazienkowy lub zlew. NIE umieszczaj go na lub w pobliżu sprzętu elektrycznego lub źródeł prądu.

  4. Pozwól wystarczająco dużo czasu, aby wkładka mogła odcedzić i wyschnąć na powietrzu. Dla przyspieszenia procesu, umieść Fleshlight blisko źródła przewiewu.

  5. Załóż nakrętki z powrotem na obudowę dopiero po całkowitym wyschnięciu wkładki. Teraz jesteś gotowy do ponownego użycia i przyjemności z Fleshlightem. Dzięki Fleshlight Drying Rack - Screw Dry osuszysz swojego ulubionego kompana jeszcze szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Fleshlight (us)
Indeks produktu:
PR_3012601
Dostępność
Produkt niedostępny