Perfumetki damskie inspirowane zapachami Viktor&Rolf

Perfumy Viktor&Rolf to awangardowe kompozycje - takie same jak kolekcje mody wypuszczane przez tę markę. Powstała relatywnie niedawno, bo w 1993 roku. Przez ten czas zdążyła jednak wyrobić sobie solidną pozycję wśród konkurencji. Wyróżnia ich artystyczne podejście do mody. Podczas gdy inni projektanci szukają sposobów na przemycenie wysokiej mody na ulice, Viktor&Rolf robią wszystko, by zachować jej wyjątkowość.

Co ciekawe, perfumy tej marki po raz pierwszy pojawiły się po kilkunastu latach od rozpoczęcia działalności firmy. Pierwsza kompozycja; Flowerbomb pojawiła się w 2005 roku i została wyprodukowana przez koncern L'Oréal. Zachwyciła odbiorców na tyle, że rok później wprowadzono kolejny zapach, tym razem dla mężczyzn - Antidote. Obecnie kolekcja zapachów obejmuje kilka podstawowych zapachów dla niej i dla niego. Poza tym w sprzedaży znajdują się kosmetyki pasujące do linii zapachowej perfum. Wszystkie możesz przetestować na spokojnie w swoim domu za pomocą perfumetek damskich inspirowanych zapachami Viktor&Rolf.

Jak powstała marka Viktor&Rolf?

Założycielami marki są Viktor Horsting i Rolf Snoeren - holenderscy projektanci mody. Poznali się na studiach w Arnhem Academy of Art and Design jeszcze w 1989 roku. Trzy lata później przenieśli się do Paryża i rozpoczęli współpracę. Pewną ciekawostką jest fakt, że na początku odcinali się od mody jako takiej, skupiając się bardziej na świecie sztuki. Spotkali się zresztą z ciepłym przyjęciem z tej strony. Pierwsze sukcesy spowodowały, że muzea zaczęły kupować ubrania od tego duetu.

Choć ich wczesne kolekcje stanowiły bardzo ekstrawaganckie rozwiązania, w tym także nietypowe zastosowanie materiałów, budziły ogromne zainteresowanie. W 2000 roku powstało charakterystyczne logo w postaci woskowej pieczęci z inicjałami V&R. W tym samym czasie projektanci postanowili zacząć tworzyć ubrania dla szerszego grona odbiorców. 2003 rok zaowocował kolekcją odzieży męskiej, która wraz z linią dla kobiet była dostępna do 2009 roku. Mniej więcej w tym przedziale czasu, duet postanowił dopełnić swoje kolekcje pasującymi perfumami. W 2004 roku powstał Flowerbomb dla kobiet, a dwa lata później Antidote; propozycja dla mężczyzn. Od tamtej pory do linii perfum dołączyło jeszcze kilka intrygujących zapachów. Do dziś firma współpracuje z wieloma znanymi światowymi markami, takimi jak H&M czy Samsonite.

Perfumy i filozofia Viktor&Rolf

Od początku działalności marki, projektanci stawiają na propozycje nietypowe, awangardowe, czasem ekscentryczne. Moda w ich koncepcjach miała wydźwięk sztuki. Wprowadzenie na rynek kolekcji ubrań gotowych do noszenia nie oddaliło jednak projektantów od pierwotnych założeń. Do tej pory tworzą oni wyjątkowe projekty, badając granice formy, materiałów i użyteczności sztuki w modzie codziennej. Dla nich temat jest wciąż otwarty i niezgłębiony. Tego samego podejścia można się doszukać w perfumach Viktor&Rolf. Są awangardowe i każdy z nich tworzy miniaturowe dzieło sztuki. To samo zresztą dotyczy również opakowań tych perfum. Każdy flakonik opowiada inną historię.

I tak kultowe już Flowerbomb to, jak sama nazwa wskazuje, kwiatowa kompozycja dla kobiet. Przywodzi na myśl kąpiel w płatkach najpiękniej pachnących kwiatów świata. Łączy w sobie zapach herbaty i bergamoty. Serce perfum tworzy róża, orchidea, jaśmin i piżmo z paczulą. Inne znane zapachy tej marki to głównie różne wariacje, takiej jak Spicebomb. Ciekawym flakonem wyróżnia się z kolei Bonbon Couture.

Perfumetki damskie inspirowane zapachami Viktor&Rolf w Neness.pl

Zapachy tej marki dla kobiet mają w sobie wiele słodyczy i romantyzmu, ale nie brak im artystycznego pierwiastka. Jest to wyczuwalne w kompozycji zapachowej, ale i widoczne w formie opakowania. Perfumy Viktor&Rolf wyróżnia doskonała jakość, a jednocześnie ogromna trwałość. Nawet po wielu godzinach zachwycają wspaniałymi tonami kwiatów i innych składników. Z tego powodu nie należą też do najtańszych perfum, choć też nie są najdroższe. Chcąc sprawdzić, jaki zapach od Viktor&Rolf będą najbardziej odpowiednie, warto zdecydować się na perfumetki ze sklepu Neness.pl. To świetny sposób na to, by za nieduże kwoty nabyć mniejszą pojemność znanych zapachów i móc je wypróbować na swój sposób.

Perfumetki stanowią także doskonałe rozwiązanie w podróży. Zajmują niewiele miejsca i z powodzeniem mieszczą się w torebce, jak i w kosmetyczce. Dzięki nim można też mieć ulubiony zapach zawsze pod ręką; w szkole lub w pracy, czy podczas wyjazdów. Zaletą jest również atrakcyjna cena. To ona pozwala na zakup kilku różnych zapachów tej samej marki lub innych producentów, by wypróbować, który ostatecznie warto kupić jako pełnowymiarowy produkt. To też świetna propozycja dla osób, które szybko nudzą się danym zapachem i potrzebują częstych zmian. Niezależnie od tego, z jakich powodów decydujesz się na perfumetki w Neness.pl, zawsze znajdziesz je w najniższej cenie, z zachowaniem doskonałej jakości i profesjonalnej obsługi klienta.