Perfumetki inspirowane zapachami Lacoste

Lacoste to jedna z najstarszych marek na rynku modowym oraz kosmetycznym. Jej historia sięga 1926 roku. Niewiele fanów marki wie, że właściciel firmy Rene Lacoste był mistrzem świata w tenisie US Open i grał w zaprojektowanej przez siebie koszulce. Dzięki nadanemu przezwisku “The Alligator” powstał symbol Lacoste. Dzisiaj słynny krokodyl rozpoznawalny jest na całym świecie. Marka do roku 1984 słynęła przede wszystkim z produkowania najwyższej jakości odzieży sportowej, dopiero w owym roku wydała na rynek swoje pierwsze perfumy. Nie da się ukryć, że dzięki pasji założyciela marki, zapachy Lacoste mają sportowy charakter. Ich kompozycje są świeże, pełne energii, dynamiki i dają ducha walki. Stworzone zostały dla ludzi, którzy prowadzą szybki tryb życia, uwielbiają spędzać aktywnie czas oraz kochają adrenalinę.

Jeżeli utożsamiasz się z wizją marki Lacoste, uwielbiasz sport i wyjątkowe perfumy dodające energii- w Neness mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Próbki perfum inspirowanych zapachami Lacoste, które skierowane są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, nie lubiących przepłacać. W naszym sklepie kupisz flakon perfum o pojemności 22ml za kilkanaście złotych. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze nie tracąc na jakości.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Zapach sportowej elegancji dostępny dla każdego

Perfumy Lacoste słyną ze sprzecznych połączeń. Niecodzienne dobranie kompozycji zapachowych zdaje się być kluczem do sukcesu tej marki. Ich woń jest nieformalna, a jednak czuć w niej odrobinę klasyki. Perfumy tworzone w Neness posiadają identyczne olejki zapachowe jak te wiodących na rynku marek. Perfumy inspirowane zapachami Lacoste są niezwykle trwałe. Ich zapach utrzymuje się na ciele przez wiele godzin. Ponadto próbki dostępne na naszej stronie internetowej można nabyć w konkurencyjnie niskie cenie. Zważając na to, że nie każdego stać, aby kupować oryginalne perfumy, w Neness każdy dostanie to o czym zawsze marzył. Koniec z oszczędzaniem całymi miesiącami na drogie marki. Zapach, który ma identyczną woń jak flakony najdroższych marek jest dostępny od zaraz, bez oszczędzania i bez wydawania majątku. Naszą ideą jest dbanie o wszystkich klientów i dawanie im tego co najlepsze, dlatego właśnie powstały perfumy inspirowane zapachami Lacoste.

Niech perfumy wyrażają Twoją wyjątkową osobowość

Próbki perfum inspirowanych zapachami Lacoste są niezwykle orzeźwiające i energetyzujące. Tyczy się to zarówno zapachów dla kobiet jak i mężczyzn. Są one słodkie, czuć w nich dużo owoców oraz kwiatów. Perfumy te będą idealne dla osób aktywnych, uwielbiających sporty, a także tych kochających podróże. Niemniej sprawdzą się też idealnie na każdą okazję. Sprawdź ofertę perfum damskich oraz męskich i wybierz swój ulubiony zapach, który będzie odzwierciedleniem Twojego temperamentu oraz charakteru. W Neness posiadamy szeroką gamę zapachów o najlepszej jakości. Nasze kompozycje pokocha każdy, a ich ceny nie doprowadzą nikogo do bankructwa, wręcz przeciwnie, pozwolą zaoszczędzić duże pieniądze. Zamów i przekonaj się sam!

Perfumetki z inspiracji Lacoste - damskie

Perfumy dla kobiet inspirowane zapachami Lacoste to wyjątkowa woń, która doda energii i orzeźwi każdą z Pań. Świeże, subtelne, figlarne i niezwykle kobiece- takie właśnie są te perfumy.

Perfumetki z inspiracji Lacoste - męskie

Próbki naszych perfum skierowane dla mężczyzn mobilizują do walki, dodają mocy i siły. Wyrażają Panów wysportowanych, eleganckich, błyskotliwych i pewnych siebie.