Nattokinase & K2 K2 Mk-7 100mg suplement diety 100 kapsułek
  • Nattokinase & K2 K2 Mk-7 100mg suplement diety 100 kapsułek

Nattokinase & K2 Mk-7 100mcg wspiera zdrowe krążenie suplement diety 60 kapsułek

  • PRIM_5906874819388
105,45 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Nattokinaza plus K2 Doctor Life to silna i zaawansowana formuła opracowana aby wspomagać zdrowie dwóch ważnych obszarów: układu kostnego oraz układu krążenia. Witamina K2 oraz unikalny enzym Natto kinaza naturalnie znajdują sięw tradycyjnej potrawie japońskiej – natto. MK-7(menachinon-7) to najbardziej bioaktywna forma witaminy K i jest 10 razy lepiej wchłaniana niż K1 ze szpinaku. Witamina K2 wpływa na osteoblasty (komórki tworzące kości), aby aktywować osteokalcnę- białko, które wiąże wapń do kości, chroniąc tym przed zwapnieniami tętniczymi i miażdżycą. K2 odgrywa również rolę w koagulacji i antykoagulacji krwi. Witamina K2 wspomaga powstawanie czynników krzepnięcia w wątrobie, które w idealnych okolicznościach pozostaną w stanie gotowości, dopóki organizm nie ma uzasadnionej potrzeby zainicjowania procesu krzepnięcia, co prowadzi do powstania fibryny.

Nattokinaza oraz K2 powstają w opatentowanym procesie fermentacji przy użyciu bakterii Bacillus subtilis natto. Nattokinaza wykazuje aktywność fibrynolityczną (zdolność rozkładania zakrzepów), wspomagając prawidłowe krążenie krwi.

Działanie fibrynolityczne nattokinazy polega na zdolności do rozkładu zakrzepów krwi, dlatego nattokinaza jest często stosowana do regulacji i stabilizacji układu sercowo-naczyniowego. Nattokinaza pomaga utrzymać prawidłowy proces rozkładu zakrzepu (fibrynoliza), zwiększa naturalną produkcję plazminy oraz zmniejsza krzepliwości krwi, co czyni ją niezwykle potężnym, naturalny wsparciem w walce z chorobami serca i udarami mózgu. 

Te dwa składniki mogą być traktowane jako balansujące się na wzajem. Innymi słowy, Nattokinaza i witamina K-2 mają bardzo różne efekty w organizmie, ale podobnie jak wiele innych suplementów może mieć pewne pokrywające się obszary korzyści.

Nattokinaza i K2:

- zapobiega twardnieniu tętnic
- rozkładając zakrzepy poprawia krążenie krwi
- łagodzi bóle stawów i mięśni
- rozkłada produkty odpadowe we krwi
- rozkłada niestrawione białka w jelitach
- zapobiega powstawaniu żylaków
- normalizuje ciśnienie krwi
- wzmacnia naturalną zdolność organizmu do utrzymania czystości naczyń krwionośnych
- K2 wpływa na transport oraz wiązanie wapnia do kości
- K2 pomaga „utrzymać wapń z dala od naczyń krwionośnych", chroniąc przed ich zwapnieniem


Zastosowanie – przeznaczenie: wspomaga zdrowe kości i układu krążenia, niezbędna dla procesu krzepnięcia krwi i koagulacji.

Zalecane spożycie: dorośli: 1 kapsułka dziennie z posiłkiem.

Składniki: ekstrakt z sfermentowanego nasienia soi (Glycine max), zawierający 2000FU nattokinazy; witamina K2 (menachinon-7) pochodząca z fermentacji Bacillus subtills natto, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

1 kapsułka miękka zawiera: nattokinaza 100 mg (2000FU), witamina K2 Mk-7 100 µg (120%)*.


Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt pod kontrolą lekarza. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku gdy przyjmujesz leki (zwłaszcza antykoagulanty (np. warfarynę/kumadynę).

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) stwierdził, że ekstrakt ze sfermentowanego nasienia soi zawiera nattokinazę, która przy podaniu pozajelitowym wykazuje invitro aktywność fibrynolityczną (rozkłada zakrzepy) invivo aktywność trombolityczną (proces rozkładu zakrzepu, po podaniu leków).

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w miejscu nienasłonecznionym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dystrybutor: Doctor Life Sp. z o.o. Tomaszowska 57, 26-425 Odrzywół


Doctor Life - Naszym zobowiązaniem jest poprawa jakości i długości życia, dlatego tworzymy naturalne produkty oparte na dowodach naukowych z myślą o Twoim zdrowiu. Naszą inspiracją jest naukowiec Linus Pauling,podwójny laureat nagrody Nobla i założyciel medycyny ortomolekularnej. Według Paulinga aby osiągnąć doskonałe zdrowie, człowiek potrzebuje "odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczanych we właściwym miejscu w organizmie we właściwym czasie". Zaawansowane receptury Doctor Life opracowane są z największą starannością przez zespół naukowców i specjalistów medycyny holistycznej. Nasze preparaty zawierają tylko najwyższej jakości, sprawdzone klinicznie składniki w mocnych, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych ilościach, a ich czystość jest potwierdzona przez niezależne laboratorium.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Doctor Life
Indeks produktu:
PRIM_5906874819388
Pojemność
60
Gramatura
sztuka
Płeć
unisex
Rodzaj
pozostałe
Forma podania
kapsułki

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com