Devil's Claw Extract diabelski szpon czarci pazur 500mg suplement diety 100 kapsułek
  • Devil's Claw Extract diabelski szpon czarci pazur 500mg suplement diety 100 kapsułek

Devil's Claw Extract diabelski szpon czarci pazur 500mg suplement diety 100 kapsułek

  • PRIM_5906874819289
1 075,68 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Doctor Life Devil's Claw Extract, Diabelski Szpon, Czarci Pazur, Ekstrakt Standaryzowany 500mg, 100 kapsułek

Devil’s Claw Doctor Life zawiera ekstrakt o wysokiej koncentracji aktywnych składników korzenia hakorośli tzw. „czarciego pazura”, która zachowuje pełne spektrum naturalnych składników zioła w pierwotnej równowadze. Innowacyjne metody ekstrakcji Doctor Life są o wiele bardziej wartościowe od zwyczajnie sproszkowanej rośliny w kapsułkach, ponieważ zawierają kilkukrotnie większą,potwierdzoną ilość bioaktywnych cząstek. Osiągając ten sam efekt co ekstrakt trzeba spożyć o wiele więcej kapsułek sproszkowanej rośliny. Jedna kapsułka 500 mg ekstraktu o koncentracji 10:1 jest równoważna 5000 mg (5 g) lub 10 kapsułkompo 500 mg sproszkowanego korzenia. Nazwa „czarci pazur lubdiabelski szpon” pochodzi od greckiego słowa harpagon– hak do chwytania. Jest wieloletnią byliną, z rodziny Pedaliaceae (Połapkowate), występującą głównie na obrzeżach pustyni Kalahari na terenach Namibii. Na tym krańcowo suchym obszarze, praktycznie pozbawionym roślinności, diabelski szpon musiał wykształcić specjalny system korzeniowy do przechowywania wilgoci. Pazur Diabła jest bogaty w naturalnie występujące związki bioaktywne, w tym harpagosyd, fitosterole, kwasy fenolowe i flawonoidy. Składnik aktywny - harpagozyd wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. W surowcu występują także pochodne herpagozydu- substancje wykazujące dość silne działanie przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy i lipooksygenazy kwasu arachidonowego i zapobieganie powstawaniu leukotrienów i tromboksanu.


Zastosowanie – przeznaczenie:
zdrowie stawów, zdrowie całego organizmu

Zalecane spożycie: 2 kapsułki z jedzeniem

Składniki: Devil's Claw ekstrakt z korzenia hakorośli rozesłanej (czarciego pazura) (Harpagophytum procumbens), zawierający 5% harpagozydów, żelatyna (otoczka kapsułki)

1 kapsułka zawiera: Devil's Claw: ekstrakt z korzenia hakorośli (3% herpagozydów) – 500 mg


Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie karmienia.

Dystrybutor: Doctor Life Sp. z o.o., Tomaszowska 57, Odrzywół 26-425


Doctor Life - Naszym zobowiązaniem jest poprawa jakości i długości życia, dlatego tworzymy naturalne produkty oparte na dowodach naukowych z myślą o Twoim zdrowiu. Naszą inspiracją jest naukowiec Linus Pauling,podwójny laureat nagrody Nobla i założyciel medycyny ortomolekularnej. Według Paulinga aby osiągnąć doskonałe zdrowie, człowiek potrzebuje "odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczanych we właściwym miejscu w organizmie we właściwym czasie". Zaawansowane receptury Doctor Life opracowane są z największą starannością przez zespół naukowców i specjalistów medycyny holistycznej. Nasze preparaty zawierają tylko najwyższej jakości, sprawdzone klinicznie składniki w mocnych, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych ilościach, a ich czystość jest potwierdzona przez niezależne laboratorium.


Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Doctor Life
Indeks produktu:
PRIM_5906874819289
Pojemność
100
Gramatura
sztuka
Płeć
unisex
Rodzaj
pozostałe
Forma podania
kapsułki

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com