Elektro KIDS + płyn na komary dla dzieci 30ml
  • Elektro KIDS + płyn na komary dla dzieci 30ml

Elektro KIDS + płyn na komary dla dzieci 30ml

  • PRIM_5901821959827
29,59 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Produkt do zwalczania komarów w pomieszczeniach. Zawiera elektrofumigator z bezzapachowym płynem owadobójczym przeciw komarom. Skutecznie zwalcza komary, zapewniając spokojny, wielogodzinny sen. Działa do 30 nocy. Dzięki płynowi bez zapachu nie drażni wrażliwych nosków.

Substancja czynna: praletryna - 1,2g/100g

Zawiera: węglowodory, C14-C19, izoalkany, aromaty < 2%

Sposób użycia: wyjąć płyn VACO, odkręcić zabezpieczenie i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Pojemnik musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją aktywną, zabezpieczając pomieszczenie przed owadami przez całą noc. Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Środek zaczyna działać po 20 minutach od momentu podłączenia do prądu. Pełen efekt bójczy następuje po 90 minutach. Po odłączeniu od prądu należy ponownie zabezpieczyć buteleczkę z substancją owadobójczą. Używać w pomieszczeniu 8-15m². Elektrofumigator może być podłączony do prądu przez dłuższy czas tylko przy otwartym oknie/dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie bliżej niż 0,5m od firan lub innych materiałów łatwopalnych.

WAŻNE: Zawsze używać i przechowywać urządzenie i płyn wymienny VACO w pozycji pionowej. Nie zasłaniać elektrofumigatora podczas jego użytkowania. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczeń w dzień jak i przez całą noc. Działa skutecznie również przy otwartych oknach. Nie stosować w obecności osób wrażliwych; małych dzieci, alergików i osób chorych. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Przy długotrwałym kontakcie z produktem stosować rękawice ochronne.

Substancja czynna: praletryna - 1,2g/100g

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Vaco
Indeks produktu:
PRIM_5901821959827
Pojemność
30
Gramatura
ml

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com