Gold Oxi Action odplamiacz do tkanin w płynie 100ml
  • Gold Oxi Action odplamiacz do tkanin w płynie 100ml

Vanish Gold Oxi Action odplamiacz do tkanin w płynie 100ml

  • PRIM_5900627067675
3,80 zł
Brutto
Ilość
VOUCHER 20 zł do Sheandher.pl

 

Bezpieczna transakcja - strona zabezpieczona certyfikatem SSL

 

Przesyłka realizowana w nawet 1-2 dni robocze

 

Bezproblemowe zwroty i wymiany

Opis

Najlepsza formuła! Rezultat w 30 sekund* Zdumiewające usuwanie plam w 30 sekund*
*niektóre plamy, jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowląt

Składniki: 5-15%:związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne. <5%: Kompozycja zapachowa, Citronellol, Hexyl Cinnamal

Przygotowanie i stosowanie:

Upierz: Dodaj do proszku do prania: dozuj 1 x 100 ml. Włóż miarkę bezpośrednio do bębna pralki na wierzch prania. Użyj detergentu tak jak zwykle.

Namocz: Dozuj 100ml dl 4L wody (MAX 40°C). Maksymalny czas namaczania tkanin kolorowych -1h, tkanin białych -6h. Po namoczeniu należy wyprać jak zwykle lub dokładnie wypłukać. Dla najlepszych rezultatów w przypadku plam, potrzyj przed płukaniem.

Potrzyj: Zaaplikuj odplamiacz na plamę (2ml). Potrzyj plamę (MAX 10min).

Napełnij dozownik wg instrukcji prania i umieść go w bębnie pralki. Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży. Przed użyciem sprawdź trwałość kolorów nanosząc niewielka ilość produktu na niewidoczną część tkaniny. Spłucz i pozostaw do wychnięcia. Po zastosowaniu płynu Vanish tkaninę wysusz z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego działania słońca.

Do wstępnego usuwania plam płynem Vanish stosuj wyłącznie ciepłą wodę. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć konieczność powtórzenia wybranych części procesu. Nie stosuj płynu Vanish jeśli zalecane jest pranie na sucho. Nie używać bezpośrednio na metalowe części np. guziki czy zamki błyskawiczne. Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej płynem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub światła słonecznego. Nie pozwól na wyschnięcie płynu na tkaninie (maksymalny czas kontaktu to 10min.)

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: 

NIEBEZPIECZEŃSTWO. Zawiera: Nadtlenek wodoru, Sole sodowe pochodnych C10-13-alkilowych kwasu benzenosulfonowego, Alkohole C12-C14, oksyetylenowane. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem.

Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie niepokoić się jeżeli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zabielenie. Jest to efekt czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku skóry wrażliwej zaleca się stosować rękawice ochronne. Nie mieszać z innymi produktami.

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Vanish
Indeks produktu:
PRIM_5900627067675
Pojemność
100
Gramatura
ml
Rodzaj
odplamiacz

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com