Lakiery hybrydowe

Manicure dopełnia całości wizerunku. Dlatego niezależnie od tego, w jakim otoczeniu przebywasz na co dzień, warto zatroszczyć się o perfekcyjny wygląd swoich dłoni. W utrzymaniu idealnego stanu paznokci mogą pomóc hybrydowe lakiery do paznokci, które gwarantują trwałość koloru do trzech tygodni! Wybierając tego typu rozwiązania, możesz zapomnieć o odpryśniętych końcówkach, zadrapaniach na płytce czy wgnieceniach w świeżo pomalowanych paznokciach. To gwarancja eleganckich, pięknych paznokci, które dzięki odpowiedniemu wyposażeniu możesz uzyskać nawet w warunkach domowych. Decydując się na samodzielne nałożenie lakieru, w dłuższej perspektywie możesz zaoszczędzić do kilkudziesięciu złotych – koszt buteleczki lakieru to ok. 25 zł, zaś usługa w salonie kosmetycznym kosztuje nawet do 100 zł.

Hybrydowe lakiery do paznokci

Do wykonania hybryd w domu konieczna będzie lampa UV, odpowiednia baza do płytki, kolorowe hybrydowe lakiery i specjalny utwardzacz. Taki zestaw do domowego manicure to korzystna inwestycja – zwłaszcza, jeśli jesteś zwolenniczką malowania paznokci i regularnie wybierasz hybrydy. To gwarancja błyszczącego, wyrazistego koloru bez ryzyka zadrapań i odprysków bez względu na czynności, które wykonujesz na co dzień. Manicure tego typu wytrzymuje na płytkach od dwóch do trzech tygodni i charakteryzuje się licznymi zaletami.

Hybrydowy lakier do paznokci – zalety

Hybrydowe lakiery do paznokci korzystnie działają na płytkę – przy prawidłowym wykonaniu gwarantują wzmocnienie płytki oraz dużą odporność na uszkodzenia. W przeciwieństwie do tradycyjnego manicure hybrydy charakteryzuje trwałość w postaci braku odprysków i rys na lakierze. Tak naprawdę największą zaletą paznokci hybrydowych jest naturalny efekt manicure. Same kosmetyki nie zasychają w buteleczce, są łatwe w aplikacji i dość proste do usunięcia – wystarczy użyć zmywacza z acetonem i dokładnie wetrzeć produkt w paznokcie, po czym delikatnie odsunąć złuszczający się lakier.

...
Pokaż więcej
Pokaż mniej
Twój wybór: Usuń wszystko
x

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.