Bazy po lakier do paznokci

Podstawą dobrego manicure jest baza do paznokci hybrydowych. To jeden z najważniejszych kosmetyków w pielęgnacji paznokci, który gwarantuje trwałość nakładanego w następnej kolejności koloru. To fundament, który ma odpowiadać nie tylko za trwałość całej stylizacji dłoni, ale przede wszystkim odpowiednio zabezpieczać naturalną płytkę paznokcia przed zniszczeniem. Dobry preparat wpłynie korzystnie na stan płytki, a nawet wzmocni ją i delikatnie przyspieszy jej wzrost. Właśnie dlatego warto wybrać produkt wysokiej jakości, który zapewni perfekcyjny efekt.

Podkład pod lakier do paznokci

Podkład pod lakier do paznokci hybrydowych ma za zadanie przygotować płytkę do dalszej pielęgnacji oraz zwiększyć przyczepność lakieru. Jego kolejnym zadaniem jest ochrona paznokcia. To podstawa, bez której nie da się stworzyć udanej stylizacji paznokci hybrydowych. Produkt wysokiej jakości jest w stanie zapewnić trwałość całego manicure dłoni nawet do 21 dni. Właśnie dlatego wybierając bazę, warto inwestować w produkty dobrej jakości, które powstały w zgodzie z procedurami oraz mogą pochwalić się certyfikatami jakości i atestami.

Profesjonalne podkłady pod lakier do paznokci hybrydowych

Dlaczego tak ważna jest najwyższa jakość tego preparatu? Dlatego, że baza pod lakier do paznokci hybrydowych jest jedynym produktem, który styka się z naturalną płytką paznokcia. Solidny fundament zabezpieczy płytkę paznokcia i zagwarantuje wysoką trwałość manicure nawet do trzech tygodni. Aby poprawnie zaaplikować preparat, wystarczy delikatnie odsunąć skórki, nadać paznokciom pożądany kształt przy użyciu pilniczka, a następnie zaaplikować cienką warstwę bazy na przygotowaną płytkę. Całość trzeba utwardzić w lampie. Tak przygotowane płytki są gotowe na nałożenie wybranego koloru.

...
Pokaż więcej
Pokaż mniej
Twój wybór: Usuń wszystko

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

x

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.