Perfumy Katy Perry

Katy Perry znana amerykańska wokalistka, kompozytorka i aktorka, której prawdziwe nazwisko brzmi Katheryn Elizabeth Hudson od 2010 roku kojarzona jest także z perfumami. Marzeniem wokalistki było stworzenie zapachu, z którym nie miała jeszcze do czynienia. Nie bez powodu ukryła go we flakonie przedstawiającym tajemniczego kota z oczami imitującymi diamenty. Purr, bo taką nazwę Katy nadała pierwszym autorskim perfumom to nuty nektaru brzoskwiniowego, jaśminu, kokosa i czerwonego jabłka zatopione w pudrowym aromacie, czyli wyjątkowo nowatorska kompilacja dla młodych wiekiem i duchem kobiet.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Ucieleśnieniem powabu, namiętności, a jednocześnie świeżości są także kolejne dzieła perfumowe Katy Perry. Mowa tu o przyjemnej, ciepłej i zmysłowej, jak również odrobinę prowokującej esencji o nazwie Meow pachnącej wanilią, gruszką i tangeryną. Katy w swoich projektach często sięga po wyszukane składniki, uzyskując za każdym razem unikalne kompilacje, nie do podrobienia.

Słodko-owocowe esencje od Katy Perry

Perfumy Katy Perry nie bez powodu kojarzone są ze słodko-owocowymi nutami. Truskawka, kokos i sorbet to zestawienie, które charakteryzuje perfumy Mad Love ukryte w równie słodko wyglądającym różowym flakonie z motywem serca i przełamującą słodycz zatyczką w kształcie kuli imitującej marmur. Nietuzinkowa orchidea waniliowa i intrygująca tarnina, która mocnym zapachem pyłku wabi owady, a także granat i różowa frezja tworzą następną kompozycję bardzo dobrze przyjętą przez kobiety na całym świecie. Perfumy przyjęły doskonale pasującą do ich charakteru nazwę – Royal Revolution.

Słodkie akcenty charakterystyczne dla zapachów sygnowanych nazwiskiem Katy Perry sprawiają, że można zaklasyfikować je do rodziny gourmand. Kobiety czują się w nich wyjątkowo dobrze, ponieważ przypominają ulubione słodkie desery i przywołują w myślach wyłącznie przyjemne obrazy. Słodkie perfumy przyciągają mężczyzn, co udowadnia zapach Killer Queen przepełniony wonią pralin i leśnych owoców.

Orientalne perfumy wzbudzające pożądanie

Choć słodkie nuty rzeczywiście świetnie działają na męskie zmysły, edycje orientalne pełne mocy afrodyzjaków robią to w równie skuteczny sposób. Katy Perry niestroniąca od oryginalnych kompozycji zapachowych stworzyła orientalne Mad Potion, w których sercu znalazło się piżmo, Bourbon wanilia i jaśmin. Otwierają się aromatem japońskiego kwiatu wiśni, a bazują na nucie podstawy utkanej z woni piżma, wanilii i bursztynu. Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest wysoka trwałość i znakomita projekcja.

Piżmowo-drzewna, a zarazem aromatyczno-balsamiczna kompozycja zapachowa od Katy Perry to jeszcze jedna ciekawa propozycja, którą warto przedstawić. Stanowią ją perfumy Indi wydane w 2017 roku. Piżmo, fasolka tonka i ekstrakt białego cedru wzbudzają pożądanie, a kobiecie pozwalają rozkochać w sobie nie jednego mężczyznę. Przyciągają jak magnes, dlatego warto wykorzystać ich moc. Wszystkie perfumy Katy Perry znajdujące się w ofercie perfumerii internetowej Neness dostępne są w atrakcyjnej cenie. Życzymy udanych zakupów!