Perfumy Jean Patou

Niektóre zapachy nie poddają się upływowi czasu, mimo mijających dekad ciągle są chętnie kupowane i używane przez kobiety w różnym wieku. Wśród propozycji internetowej perfumerii neness.pl znajdziesz także zapachy ponadczasowe. Takie właśnie są zapachy marki Jean Patou, której początki sięgają 1925 roku. Najnowsze kompozycje powstały całkiem niedawno, w 2016 roku. Aktualnie można znaleźć ponad 50 rodzajów perfum tej marki, przeważają propozycje dla pań.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy marki Jean Patou to doskonałe kompozycje zapachowe, charakteryzujące się świetną projekcją i długą trwałością. Rozwijają się równomiernie, ukazując kolejne nuty zapachowe, a na skórze utrzymują się przez wiele godzin, ożywiając z każdym ruchem osoby, która je nosi. Jeżeli szukasz zapachu, który stanie się Twoją wizytówką i doskonale dopasuje się do Twojego stylu, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami Jean Patou. Sprawdź, która z nich najbardziej odpowiada Twojemu charakterowi i będzie idealnym wykończeniem Twoich eleganckich stylizacji.

Historia zapachu, która nie przemija

W perfumiarstwie, podobnie jak w modzie odzieżowej, co jakiś czas pojawiają się nowinki, które doskonale sprzedają się na całym świecie. Większość z nich znika wraz z pojawieniem się czegoś nowego. Modne zapachy opanowujące ulice zmieniają się naprawdę często. Czasami zdarza się więc, że ulubione perfumy przestają się pojawiać na rynku i zostają zastąpione czymś, co nie zawsze nam odpowiada. Aby uniknąć tego typu rozczarowań, warto mieć wśród swoich ulubionych zapachów klasyk, który jest obecny na rynku od wielu lat. Takie propozycje znajdziesz na przykład wśród zapachów sygnowanych marką Jean Patou. Blisko stuletnia tradycja zobowiązuje - to perfumy, które nie poddają się upływowi czasu.

Ciekawostką związaną z marką Jean Patou jest fakt, iż każde z wypuszczanych na początku perfum były dedykowane kobietom o konkretnym kolorze włosów. Trzy pierwsze zapachy, czyli Amour-amour, Que sais-je? i Adieu sagesse stworzone zostały z myślą o trzech typach kobiet: brunetek, blondynek i rudowłosych. Jeśli chcesz sprawdzić, czy faktycznie któryś z tych zapachów odpowiada Twojemu typowi urody, to koniecznie zapoznaj się z ofertą perfumerii neness.pl.

Eleganckie i tajemnicze, wyjątkowe kompozycje nie tylko dla koneserek

Zapoznaj się z ponadczasowymi zapachami marki Jean Patou w naszej perfumerii. Najstarsze perfumy tej marki to kompozycje bardzo kobiece, opierające się w głównej mierze na mocnych, kwiatowych zapachach. Znajdziemy tam na przykład żonkile, tuberozę, konwalię i goździki umieszczone na ciężkiej, piżmowej bazie. To zapach stworzony dla elegantki, który pasuje idealnie do zwiewnej sukienki i kapelusza, w sam raz na romantyczny spacer, lub kolację przy świecach.

Nowe zapachy w pewnym sensie nawiązują do pierwszych perfum, ale są zdecydowanie odmłodzone, dostosowane do oczekiwań współczesnych kobiet. Na przykład perfumy PanAme to zapach kwiatowo-owocowy, radosny i błyszczący, stworzony dla młodych aktywnych kobiet. To urocza kompozycja, która sprawdzi się na co dzień.