Perfumy Jacques Bogart

Perfumy to niezaprzeczalnie jeden z najistotniejszych elementów towarzyszących nam każdego dnia. Zapewniają znakomity nastrój nawet podczas ciężkich dni, a także nastrajają pozytywną energią w razie problemów czy dodają pewności siebie w trakcie ważnego spotkania. Perfumy Jacques Bogart należą do bardzo lubianych, a wsławiły się na rynku wysoką jakością oraz ekskluzywnym charakterem. Firma ta istnieje już od 40 lat i nie zanosi się na to, aby z niego zniknęła.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Historia perfum Jacques Bogart rozpoczęła się w 1975 roku, kiedy to firma wypuściła na rynek swoje pierwsze perfumy sprzedawane pod własną marką. Zapachy te były oferowane klientom wyłącznie w wyselekcjonowanych perfumeriach, a po chwili zyskały aprobatę ze strony krytyków. Firma jednak wcale nie spoczęła na laurach. Już 5 lat później, mianowicie w 1980 roku, marka powiększyła swoje portfolio o kosmetyki dla mężczyzn, rok później zaś o kolejny zapach Jacques Bogart. Tym razem perfumy nosiły nazwę One Man Show, skomponowane przez Rogera Pellegrino.

Firma z wieloletnią tradycją

Groupe Bogart to holding, który ma w swoim portfolio na ten moment aż 9 różnych producentów perfum, a wśród nich Jacques’a Bogarta, Teda Lapidusa, Lee Coopera i kilku innych. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością i bardzo dobrym planem biznesowym, lecz to Jacques Bogart w dalszym ciągu stanowi prawdziwą perełkę w koronie tej grupy biznesowej. Zapachy Jacques Bogart są twarde, męskie i niezwykle pociągające dla kobiet, a przy tym także szlachetne i bezpośrednio kojarzące się z prawdziwym mężczyzną, który dąży do zrealizowania wszystkich swoich celów i marzeń.

Markę Jacques Bogart założył Jacques Konckier w 1975 roku, zaledwie 5 lat przed wypuszczeniem na rynek pierwszych perfum. Konckier od początku doskonale wiedział, w którym kierunku ma się rozwijać i co zrobić, aby perfumy stały się prawdziwym symbolem pewnego siebie mężczyzny. Jak widać, Jacques osiągnął to, czego oczekiwał od samego początku, a przy tym także znacznie więcej. Rozpoznawalność perfum sprawiła, że Konckier już po kilku latach mógł sobie pozwolić na dołożenie do portfolio holdingu wielu marek modowych, poczynając od zakupu firmy Balenciaga w 1986 roku, kończąc na zakupie kilku większych perfumerii.

Poznaj najlepsze perfumy Jacques Bogart

Zaprezentowane w 1986 roku perfumy One Man Show do tej pory stanowią obiekt westchnień osób poszukujących skrajnie męskich zapachów. Są elektryzujące, pociągające i zapewniają długą projekcję, a przy tym także wielogodzinną trwałość na skórze. Precyzyjnie wyselekcjonowany skład jest ucieleśnieniem męskości i jednocześnie twardego, stanowczego charakteru, który producent zamyka w atrakcyjnym flakonie.

Perfumy Jacques Bogart zdecydowanie poprawiają mężczyznom samopoczucie już od 40 lat, a ich nadzwyczajna trwałość pozwala każdemu z nich cieszyć się zapachem przez wiele godzin po aplikacji. Długi „ogon' zapachu ciągnący się za mężczyzną potrafi onieśmielić każdą kobietę.