Perfumy Enrique Iglesias

Sięgając po zapach wykreowany przez celebrytę, mamy nadzieję na bliższe poznanie upodobań idola. Perfumy sygnowane nazwiskami artystów to moda zapoczątkowana w latach 90. Trendowi kreowania własnych perfum nie przeciwstawił się Enrique Iglesias – słynny, hiszpański piosenkarz muzyki pop. Przy współpracy z firmą Coty stworzył w 2014 roku swój pierwszy zapach Enrique Iglesias Adrenaline. Perfumy łączą w sobie akordy czarnego pieprzu, cytryny, mandarynki i cedru. Są współczesną interpretacją męskiego charakteru, co podkreśla również flakon w kształcie piersiówki będącej wyjątkowo męskim atrybutem.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy Enrique Iglesias dla mężczyzn charakteryzują się drzewnymi i przyprawowymi kompozycjami. Jednak wokalista zadbał nie tylko o męskie grono swoich fanów, ale także o kobiece, tworząc perfumy utkane z nut kwiatowych i owocowych. Wspaniale ewoluują na skórze, a z każdą chwilą stają się coraz głębsze, odzwierciedlając romantyczny charakter hiszpańskiego piosenkarza. Perfumy sygnowane nazwiskiem celebryty doskonale sprawdzą się do noszenia w ciągu dnia, jak i na specjalne okazje na przykład wieczorne przyjęcia.

Perfumy Enrique Iglesias przyciągają zmysłowością i wzbudzają zainteresowanie

Enrique Iglesias rozkoszuje się byciem na scenie, co jak sam twierdzi, jest tajemnicą dobrych występów. W wywiadach często podkreśla ogromne zadowolenie z faktu, że fani utożsamiają się z tym, co tworzy. Mowa tu nie tylko o muzyce, ale także o zapachach. Perfumy Enrique Iglesias przyciągają zmysłowością i wzbudzają zainteresowanie podobnie jak każdy występ wokalisty. Książę latynoskiego brzmienia tworzy zapachy pełne namiętności i wdzięku. Można podpisać się pod nimi, wybierając je jako perfumową miłość życia lub zapach na specjalne okazje.

Zaangażowanie piosenkarza doskonale oddają sygnowane jego nazwiskiem perfumy Deeply Yours for Her i Deeply Yours for Him. Tworząc je, wokalista starał się przekazać cząstkę swojej osobowości. Perfumy dla Niej to uwodzicielska mieszanka zapachowa składająca się z nut kwiatowych i owocowych. Wersja przeznaczona dla mężczyzn to natomiast uwielbiane przez Enrique Iglesiasa kwiatowo-przyprawowe nuty urozmaicone owocową wonią melona i jabłka oraz dopełnione wanilią roztaczającą romantyczną aurę.

Dla kogo celebryckie perfumy Enrique Iglesias?

Perfumy budują nasz wizerunek. Pozwalają wyrazić swoją osobowość i uwodzić. Umiejętne nakładanie zapachu na pewne punkty na ciele podnosi intensywność wrażeń. Nakładając go na miejsca, w których najłatwiej można wyczuć puls, czyli: kostki, kolana, pępek, łokcie i za uszami, zapach znakomicie się rozprzestrzenia. Nosząc celebryckie perfumy Enrique Iglesias bycie w centrum uwagi to żaden problem. Są to egzemplarze trwałe, wydajne i świetnie nadają do noszenia niezależnie od okazji.

Dedykowane estetom, romantykom i osobom, które w kwestii perfum nie uznają kompromisów, jak również chcą poznać upodobania hiszpańskiego wokalisty, są również idealnym pomysłem na prezent. Choć perfumy Enrique Iglesias to jak na razie dopiero kilka propozycji do wyboru, są one na tyle atrakcyjne, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą perfumerii Neness.