Perfumy Chopin

Perfumy sygnowane nazwiskiem słynnego kompozytora Fryderyka Chopina zostały stworzone we współpracy z polskim laboratorium perfumeryjnym Mo61. To musiało się udać! Główną inspiracją do stworzenia zapachów była woda perfumowana op. 9 dedykowana francuskiej kompozytorce, pianistce i nauczycielce Marie Pleyel. Chociaż producenta Miraculum większość z nas może kojarzyć przede wszystkim z nieśmiertelnymi zapachami o wdzięcznej nazwie Pani Walewska czy wodą kolońską Brutal, dziś marka ma zupełnie nowe oblicze. Wytwórnia perfum ma wyłączność na posługiwanie się nazwą Chopin w kosmetykach w Polsce, w Chinach, Japonii, Korei Południowej oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie można wybierać spośród trzech zapachów męskich Chopin w jakości premium.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy Chopin to połączenie szlachetnych nut zapachowych, inspirowanych kompozycjami poety fortepianu. Zapachy powstały ze starannie wyselekcjonowanych, naturalnych olejków eterycznych z uwzględnieniem francuskiej tradycji perfumeryjnej. Są bardzo eleganckie, nostalgiczne i niezwykle trwałe.

CHOPIN OP. 25 - dynamiczny zapach o wielu obliczach

Główną inspiracją do stworzenia tego zapachu były etiudy op. 25 – drugi cykl 12 etiud Fryderyka Chopina poświęcone hrabinie dAgoult. To zapach ostry, niezwykle elegancki, ale równocześnie bardzo świeży. Można wyczuć w nim pieprz, cytrynę, drzewo cedrowe, jaśmin, cypriol, bazą jest mech, nuty drzewne i piżmo. Zapach długo rozwija się na skórze, dzięki czemu w ciągu dnia przybiera różne oblicza.

CHOPIN OP. 28 - świeży, ale szlachetny

Zapach inspirowany preludiami op. 28 – cykl 24 artystycznie niezależnych i samodzielnych mini utworów powstałych w latach 1931-39. Idealne perfumy na co dzień, które są świeże, jednak niezwykle eleganckie i szlachetne. Po otwarciu flakonu można wyczuć bergamotkę, grejpfrut, estragon, sosnę. Zapach nabiera głębi dzięki nutom morskim, rozmarynowi, szałwii, gałce muszkatołowej, a bazę stanowi drewno cedrowe, wetiwer oraz mech.

CHOPIN OP. 9 - silny i romantyczny

Inspiracją do stworzenia perfum Chopin OP.9 były nokturny op. 9 (I – b-moll, II – Es-dur, III – H-dur). To zapach z kategorii drzewno-orientalnych, głęboki, zmysłowy, a jednocześnie aromatyczny. Mieszanka dojrzałej śliwki, bergamotki oraz rabarbaru wzbogacona aromatycznymi goździkami i drewnem cedrowym została uzupełniona esencją z liści tytoniu i drzewa gwajakowego.

Wody perfumowane dla silnych i niezależnych mężczyzn

Perfumy Chopin to zapachy wyprodukowane z wysokiej jakości składników, które zostały dobrane z dużą starannością. Wśród nich znajdziemy różne kategorie zapachowe, które można dopasować do swojego charakteru oraz pory dnia. To perfumy bardzo eleganckie, zamknięte w pięknych, minimalistycznych flakonach. Charakteryzuje je trwałość i ponadczasowe nuty zapachowe. To klasa sama w sobie. Będą doskonałą propozycją dla mężczyzn pewnych siebie, zdecydowanych, którzy nie boją się odważnych rozwiązań. Perfumy długo rozwijają się na skórze.