Perfumy Antonio Banderas

Antonio Banderas to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów współczesnego kina i pozostaje także jedną z osób, które zmieniły bieg kinowej historii. Dzieła takie jak Desperado czy Maska Zorro dały mu ogromną sławę i spowodowały, że Antonio Banderas stał się także ulubieńcem kobiet. Hiszpański temperament, charyzma oraz mnóstwo ambicji to tylko niektóre z cech osobowych tego aktora i zarazem wytyczne, którymi kierował się podczas tworzenia własnej kolekcji zapachów.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Męskie perfumy Antonio Banderas są wyraziste, pełne luksusu oraz niezwykle pociągające dla kobiet, gdyż zawarte są w nich iście latynoskie nuty i niezwykle wręcz uderzający temperament. Wszystkie perfumy są zamknięte w eleganckich flakonach, które znakomicie wyglądają na półce w łazience każdego mężczyzny. Bardzo istotną cechą perfum Antonio Banderas jest także ich bardzo dobra trwałość oraz znakomita wręcz projekcja zapachu na skórze.

Cechy perfum Antonio Banderas

Perfumy Antonio Banderas mają różne oblicza. Dodatkowo różnią się przeznaczeniem, rodzajem zapachu oraz jego trwałością. Warianty przeznaczone dla kobiet są pełne seksapilu i niespotykanych bukietów zapachowych, męskie z kolei są pociągające dla pań i zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Perfumy Antonio Banderas występują jako linie przeznaczone dla obu płci. Dla przykładu w serii Urban Seduction znajdziemy kompozycje dla kobiet oraz mężczyzn o bardzo podobnych cechach zapachu. Wariant męski jest aromatyczno-morski i niezwykle orzeźwiający, gdyż zawiera między innymi wodę morską, miętę oraz nuty drzewne, bursztyn i piżmo.

Wariant damski z kolei ma nuty pomarańczy, gruszki i czarnej porzeczki, a także yuzu, gardenię i jaśmin co oznacza, iż jest orzeźwiający i bardzo owocowy. Te dwa warianty perfum z jednej linii spełniają oczekiwania zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy poszukują tego samego, wyróżniających się zapachów, które nie męczą podczas wielogodzinnej projekcji na skórze.

Główne serie perfum Antonio Banderas

Perfumy Antonio Banderas wchodzą w serie, które warto poznać bliżej. Seria Cocktail Seduction jest bardzo delikatna i lekka, dlatego znakomicie się sprawdza podczas bardzo upalnego lata. Występują w nich nuty słodkie i orzeźwiające, które recenzentom przypominają zapach basenu w nadmorskim kurorcie. W najpopularniejszej serii Diavolo Banderas zamknął orientalno-przyprawowe zapachy, które z pewnością spodobają się bardziej pewnym siebie i odważnym osobom. Zapachy z tej serii wywołują deszcz komplementów.

W serii Electric Seduction Banderas postawił na elektryzujące nuty, które mają pobudzić do działania i zwiększyć radość z życia. Kolekcja ta powstała w 2013 roku i cieszy się bardzo dużą popularnością. Warto poznać także linię Miami Seduction, Play Collection, Power of Seduction oraz Radian Seduction i kolekcję Secret; najważniejszą w karierze tego artysty. W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane perfumy Antonio Banderas, które warto kupić już dziś dla siebie lub sprezentować bliskiej osobie.