Ogród

Każdy, kto dba o właściwą pielęgnację własnego ciała, może bez problemu zrobić zakupy w naszej internetowej perfumerii Neness. Kupisz tu dobrej jakości kremy do twarzy, balsamy, żele pod prysznic, perfumy oraz wiele, wiele innych. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Neness to również wiele wyjątkowych produktów dla właścicieli ogrodów, działek i nie tylko. Dzięki nam uchronisz się przed szkodliwym działaniem niektórych szkodników oraz pasożytów, takich jak na przykład kleszcze, komary i ślimaki ogrodowe, a także bez problemu zadbasz o glebę we własnym ogrodzie.

Okazuje się, że praca w ogrodzie jest tak samo ważna jak w naszym własnym domu. Natomiast prawdziwi miłośnicy przebywania na świeżym powietrzu, a co za tym idzie, we własnym ogrodzie lub na działce, z pewnością zgodzą się z tym, jak uciążliwe może okazać się działanie niektórych ogrodowych szkodników. Dlatego już wcześniej można zaopatrzyć się we wszystkie najkorzystniejsze specyfiki. Skuteczne preparaty warto zamówić w naszym sklepie Neness.

Zadbaj o własny ogród razem z Neness

Jeżeli chcemy uprawiać w swoim ogrodzie warzywa, takie jak na przykład ogórki i pomidory, niezbędny może okazać się specjalny granulat na ślimaki marki Vaco. Jest to specjalistyczna mieszanka mikroskładników pokarmowych, której odpowiednio dobrany skład pozwala na znaczne ograniczenie populacji ślimaków niszczących zbiory oraz kwiaty. Jest to bardzo skuteczny środek, który przy okazji w żaden krzywdzący sposób nie wpłynie na wszelkiego rodzaju roślinność w naszym ogrodzie.

Aby w pełni bezpiecznie przebywać na terenie własnego ogrodu, należy się przede wszystkim zabezpieczyć przed insektami, które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia. Pomoże nam w tym na przykład produkt marki Vaco na komary, kleszcze i meszki. To prawda, że szczególnie kleszcze spośród wszystkich insektów, które możemy spotkać na naszej działce, wzbudzają w nas paniczny lęk. Wszystko to z powodu boreliozy - groźnej choroby, którą niektóre z nich mogą nas zarazić. Produkt Vaco Max to bardzo skuteczny aerozol w sprayu, który stosuje się na odzież. W swoim składzie zawiera repelendacyjną substancję DEET o stężeniu 30%.

Nie daj się kleszczom i komarom!

Kolejny produkt Vaco to środek do usuwania kleszczy, który w razie potrzeby również powinniśmy mieć pod ręką. Jest to wyrób medyczny, który pomoże nam usunąć kleszcza ze skóry poprzez zamrożenie go. Preparat ten ma postać bezpiecznego dla naszego zdrowia oraz skóry gazu kriogenicznego, który umieszczony jest w pudełku pod ciśnieniem. Jeżeli preparat ten zastosowujemy bezpośrednio na kleszcza, od razu zostaje on zamrożony, natomiast my przy pomocy dołączonej do zestawu szpatułki możemy go bezboleśnie wyjąć.

Oprócz tego na stronie naszej perfumerii możesz dokonać zakupu eko pułapki na osy. To wyjątkowo estetyczny produkt, który może również posłużyć jako ozdoba w naszym ogrodzie. Specyfik ten dzięki zastosowaniu płynu dławiącego skutecznie zwalcza muchy osy, komary, a także inne insekty. Sama wabiąca mikstura jest mieszanką naturalnych składników, które nie będą zagrażać naszemu zdrowiu. Co jeszcze możemy kupić w perfumerii Neness, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo w trakcie przebywania w ogrodzie? Otóż mogą to być na przykład bukowe patyczki zapachowe, które w bardzo skuteczny sposób odstraszają komary oraz inne owady, może to być również spray na owady latające, bądź też lep na muchy. Wszystko oczywiście zależy od naszego zapotrzebowania.

Warto również wspomnieć, że w asortymencie naszego sklepu nie mogło również zabraknąć płytki owadobójczej, którą możemy umieścić w dowolnym miejscu, znajdziecie tu również preparat na mrówki, proszek na prusaki, eko nawóz, który chroni przed powstawaniem kretowisk, granulat na gryzonie, pułapkę żywiołową na myszy, stację deratyzacyjną na małe gryzonie, pułapkę na muszki owocówki, pułapkę na rybiki, pułapkę na mole ubraniowe i spożywcze, lep na muchy, natomiast w ramach zadbania o pożądaną czystość w obrębie pomieszczeń sanitarnych na naszej działce - można śmiało dokonać zakupu bioaktywatora do oczyszczalni i szamb.

Czysto i przyjemnie

Ten wyjątkowy produkt renomowanej marki Vaco wspomaga naturalne procesy oczyszczania ścieków, a także jest w stanie je w odpowiedni sposób zregenerować. Warto również wspomnieć, że w swoim składzie zawiera najskuteczniejsze szczepy bakterii oraz wszelkie niezbędne enzymy. Preparat można zatem stosować w przypadku przydomowych szamb bezodpływowych, w oczyszczalni przydomowej, w obejściach inwentarskich, a nawet w przypadku zlewu kuchennego.

To fakt, że przebywając we własnym ogrodzie lub na działce, należy się przede wszystkim skupić na własnym bezpieczeństwie oraz wszystkich osób, które spędzają z nami czas na świeżym powietrzu. Na szczęście w naszej perfumerii internetowej za jednym razem i to bez wychodzenia z domu możesz dokonać zakupu tego wszystkiego, co jest Ci na obecną chwilę potrzebne. Wszystkie nasze preparaty są w stanie sprawić, że zarówno Ty, jak i Twoi goście będziecie się czuli na działce lub w ogrodzie komfortowo oraz bezpiecznie. Dlatego zapraszamy na Neness.pl i życzymy udanych zakupów.