Czyściki do pędzli

Aby pędzle do makijażu służyły jak najdłużej, trzeba o nie odpowiednio dbać. Podstawą pielęgnacji jest ich regularne mycie. Pędzel zaniedbany gubi włosie, czy to naturalne czy też syntetyczne i nie rozprowadza kosmetyku na twarzy w sposób, jak tego oczekujemy. Dlatego też każdy producent akcesoriów do makijażu oraz każdy wizażysta podkreśla, że pędzle powinny być regularnie myte i suszone w odpowiedniej pozycji, aby nie doszło do ich odkształceń. W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz specjalne czyściki do pędzli, dzięki którym ich czyszczenie stanie się łatwiejsze.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Jak właściwie dbać o pędzle do makijażu?

Niewłaściwe warunki mogą źle wpłynąć na stan pędzli. Bardzo ważny jest sposób ich przechowywania. Nie powinny być umieszczane w łazience, gdyż tam będą narażone na działanie pary wodnej i wilgoci. Można je przechowywać w plastikowym pudełku bądź kosmetyczce. Jeden z najważniejszych aspektów stanowi również odpowiednia higiena pędzli, dzięki której te będą dłużej służyły i zachowają swój kształt.

Mycie podstawą pielęgnacji pędzli

Mycie pędzli musi być wykonywane regularnie. Niezależnie od typu pędzla, wszystkie muszą być odpowiednio często czyszczone. Te, które służą do nakładania płynnych kosmetyków, powinny być myte po każdym użyciu. Pędzle do kosmetyków sypkich nie muszą być czyszczone codziennie, ale najlepiej myć je regularnie co tydzień. Do pielęgnacji pędzli można wykorzystać specjalnie przeznaczone do tego czyściki. W naszej drogerii internetowej znajdziesz znakomite czyściki do pędzli, dzięki którym łatwo, szybko i bardzo dokładnie umyjesz swoje akcesoria do makijażu. Produkty przeznaczone są dla każdego rodzaju włosia. Są bardzo poręczne, zamknięty w małych, plastikowych opakowaniach. Oprócz doskonałych właściwości czyszczących posiadają również właściwości dezynfekujące.

Czyścik Pro Hygiene Solid Brush Cleaner

To świetny produkt, który pokochasz już po pierwszym użyciu. Bezinwazyjne mycie Twoich pędzli zapewni im dłuższą żywotność oraz zapobiegnie wypadaniu włosia. Pocieranie mechaniczne nie będzie już tu potrzebne, a oferowany czyścik dotrze do najbardziej niedostępnych miejsc, doskonale usuwając z nich oraz z całego pędzla wszelkie zabrudzenia i pozostałości kosmetyków.