Kremy wybielające do twarzy

Osoby z tendencją do tworzenia się nieestetycznych przebarwień na powierzchni skóry, zaopatrzyć powinny się w odpowiednio dopasowany krem wybielający, który stanowić będzie doskonałe uzupełnienie dla klasycznych kosmetyków ochronnych. Jeżeli szukają Państwo niezawodnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy od renomowanych marek, zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem naszej drogerii internetowej Neness.pl. Bogaty wybór produktów w rozmaitych przedziałach cenowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Jak dbać o cerę ze skłonnością do przebarwień?

Osoby posiadające skórę skłonną do przebarwień, po każdym kontakcie z promieniami słońca borykają się z pojawiającymi się na jej powierzchni piegami czy plamami starczymi. Ich występowanie jest powiązane z zaburzeniami procesów melanogenezy. Znajdujące się w naskórku komórki, na skutek działania promieni słonecznych produkuję melaninę, czyli barwnik stanowiący reakcję obronną na działanie słońca. W niektórych przypadkach proces ten przebiega w sposób nieprawidłowy, w konsekwencji czego barwnik rozmieszczany jest w sposób nierównomierny, tworząc przebarwienia. Z problemem tym jest w stanie sobie poradzić odpowiednio dobrany krem wybielający. W jego składzie najczęściej znaleźć można witaminę C w stężeniu około 10%. Równie ważną rolę odgrywa kwas salicylowy, który nie tylko redukuje przebarwienia, lecz również przyspiesza procesy odnowy skóry. W tym przypadku stężenie wynosić powinno nie mniej niż 0,2%. W walce z przebarwieniami są w stanie również poradzić kremy do twarzy zawierające kwas glikolowy o stężeniu na poziomie 10%.

Kremy na przebarwienia z naszej oferty

W naszej drogerii dostępne są różnego rodzaju kremy wybielające. Przykładem może być preparat Dermacol Whitening, którego składniki aktywne skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Kosmetyk ten sprawia, że cera nabiera zdrowego, promiennego wyglądu, a przebarwienia stają się znacznie mniej widoczne. Produkt nadaje się do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc.