Wybielające pasty do zębów

Pasta do zębów bez fluoru to produkt, który z powodzeniem zastąpi tradycyjne preparaty do oczyszczania jamy ustnej. Ich popularność rozpoczęła się kilka lat temu, gdy główny składnik ogólnodostępnych, drogeryjnych produktów został uznany za potencjalnie niebezpieczny. W odpowiedzi na rosnącą świadomość konsumentów producenci stworzyli formuły oparte przede wszystkim na bazie naturalnych składników, które równie doskonale radzą sobie z usuwaniem kamienia nazębnego czy resztek po jedzeniu. Poznaj pasty do zębów bez fluoru dostępne w drogerii internetowej Neness!

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Naturalny sposób na oczyszczenie jamy ustnej

Stosowanie pasty do zębów bez fluoru jest identyczne, co w przypadku jej tradycyjnych odpowiedników. Wystarczy nałożyć odrobinę produktu na szczoteczkę, a następnie okrężnymi ruchami oczyścić zęby. Pamiętaj jednak, że efekty przynoszą tylko preparaty stosowane regularnie i co najmniej 2 razy dziennie. Uznaje się, że optymalna długość samego szczotkowania z pastą do zębów bez fluoru wynosi około 2 minut.

Kto powinien używać produktów bez fluoru?

Po produkt myjący do zębów sięgają najczęściej klienci, którzy zdecydowali się całkowicie zrezygnować z potencjalnie szkodliwego składnika. Na tym jednak nie koniec - pasta do zębów bez fluoru powinna być także stosowana przez kobiety w ciąży oraz osoby z alergią na substancję dodawaną do preparatów. Wbrew pozorom jej obecność nie jest konieczna, aby dokładnie usunąć z jamy ustnej resztki jedzenia, bakterie i kamień.

Naturalne pasty dostępne w Neness

W Neness znajdziesz pasty do zębów bez fluoru od marki Natura Siberica, która opiera składy swoich produktów na dawnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach. Naturalne produkty zawierają przede wszystkim zioła połączone z minerałami, dzięki którym Twój uśmiech stanie się piękny i zdrowy. Formuły zapewniają długotrwałą ochronę jamy ustnej, jednocześnie nie powodując uszkodzenia szkliwa. Co więcej, pasta do zębów bez fluoru zawiera także aktywny wapń - jeden z głównych składników budulcowych uzębienia.