Samoopalacze do ciała

Łatwy i skuteczny sposób na skórę muśniętą słońcem? Samoopalacz! Kosmetyk brązujący pozwala uzyskać efekt wakacyjnej opalenizny bez konieczności leżenia przez kilka godzin na plaży. Wydajne formuły, które znajdziesz w ofercie naszej drogerii internetowej, to produkty uwielbianych przez kobiety marek, dedykowane zarówno ciału, jak i twarzy. Wystarczy chwila, aby przybrały one kolor delikatnego brązu bez nieestetycznych smug i zacieków. Odkryj niezawodne samoopalacze czekające na Ciebie w Neness!

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Ciesz się skórą muśniętą słońcem przez cały rok

Samoopalacze nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. To właśnie one umożliwiają uzyskanie efektu skóry muśniętej słońcem bez względu na porę roku, i to bez wychodzenia z domu! Z pomocą balsamów brązujących w ciągu kilkunastu minut pokryjesz ciało delikatną, naturalnie wyglądającą opalenizną do złudzenia przypominającą tą, którą możesz cieszyć się przez kilka tygodni po wakacjach. Samoopalacz to także znakomita alternatywa dla szkodliwego solarium.

Jak działają kosmetyki brązujące?

Działanie samoopalaczy jest niezwykle proste - dzięki wysokiej zawartości składnika o nazwie dihydroksyacetonu, który w trakcie kontaktu z ciałem powoduje jego natychmiastowe brązowienie, powstaje efekt imitujący opaleniznę. Co istotne, domowe zabiegi brązujące nie oddziałują na skórę w taki sam sposób, jak promienie UV. To również dlatego samoopalacze zmywają się w trakcie kilku kąpieli, nie powodując uszkodzenia warstwy rogowej naskórka.

Samoopalacze do ciała dostępne w Neness

Marzysz o natychmiastowym efekcie opalenizny? Wybierz samoopalacz spośród produktów dostępnych w sklepie internetowym Neness! Z myślą o naszych klientkach przygotowaliśmy bogaty wybór produktów o brązującym działaniu, wśród których nie zabrakło preparatów dedykowanych zarówno ciemnej, jak i jasnej karnacji. Kosmetyki w formie sprayu gwarantują równomierne rozprowadzenie samoopalacza na skórze, dzięki czemu zapomnisz o nieestetycznych smugach i plamach. W naszej ofercie znajdziesz także specjalnie skomponowane zestawy.