Pędzle do makijażu oczu

Każda kobieta, która uwielbia się malować zdaje sobie sprawę, że do perfekcyjnego make-upu, oprócz kosmetyków wysokiej jakości, niezbędne są pędzle do makijażu. Tylko za ich pomocą stworzymy prawdziwe dzieło sztuki, które będzie w pełni dopracowane i wykonane z prawidłową starannością. Pędzle dzielimy na te, które stosujemy do produktów, które nakładamy na całą twarzy, czyli do pudrów, podkładów oraz korektorów, jak i na te których używamy tylko oczu.

Pędzle do makijażu oczu to akcesoria, które powinny znaleźć się w każdej damskiej kosmetyczce lub toaletce. To nieodzowny element przy podkreślaniu naszego spojrzenia zarówno na co dzień, jak i na konkretną okazję. Zazwyczaj jeden pędzelek nie wystarczy, więc w naszym sklepie internetowym z chęcią oferujemy Ci ich całe, kompletne zestawy, w których znajdują się wyselekcjonowane sztuki, sprawdzające się w tym celu najlepiej.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Pędzle do makijażu oczu to sekret udanego make-upu

Pędzle, które stosowane są w wizażu to niezbędne narzędzia pracy każdego makijażysty. Do wykonania makijażu oczu potrzebne nam będzie około 5-6 pędzelków. Jeden z nich powinien służyć do blendowania, czyli rozcierania granic między cieniami, by tworzyły płynne przenikanie się między sobą. Taki pędzelek charakteryzuje się miękkim włosiem oraz zaokrąglonym kształtem. Natomiast do precyzyjnego podkreślania załamania powieki warto użyć pędzelka mniejszego, w kształcie kuleczki, gdyż z jego pomocą podkreślisz także dolną powiekę.

Swój zestaw pędzli do makijażu oczu powinnaś wzbogacić również modelem do nakładania cieni na ruchomą powiekę, który jest bardziej płaski i szerszy niż ten do blendowania. Warto też zdecydować się na pędzelek do eyelinera, dzięki któremu wykonasz idealną kreskę na powiece oraz ukośny, precyzyjny pędzel do podkreślenia brwi i nadania im odpowiedniego kształtu. Wszystkie wymienione wyżej pędzle powinny na stałe zagościć w Twojej kosmetyczce.

Wysoka jakość pędzli do makijażu oczu to podstawa

Przy zakupie pędzli powinnaś zwrócić szczególną uwagę na ich dobrą jakość, gdyż odpowiednio dobrane pędzelki będą w stanie służyć Ci przez długie lata. Ich odporność na zużycie podczas eksploatowania będzie duża, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na kupowaniu kolejnych. Pamiętaj również o odpowiednim dbaniu o swój zestaw, gdyż jak wiesz używanie pędzelków powoduje, że znajdują się na nich resztki kosmetyków, sebum oraz martwy naskórek.

Do czyszczenia najlepiej jest używać delikatnego szamponu, a jeszcze lepiej specjalnych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji pędzli. Dobrze umyty pędzelek należy odcisnąć, by pozbyć się nadmiaru wody oraz wytrzeć w kierunku włosia, a na koniec rozłożyć go w suchym miejscu do samoistnego wysuszenia.

Pojedyncze pędzle do makijażu oczy czy zestaw - co wybrać?

W naszym sklepie internetowym Neness.pl znajdziesz zarówno pojedyncze sztuki, jak i całe zestawy pędzli do makijażu oczu, a każde z nich będą w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak czy warto wybrać pojedyncze pędzelki, czy też ich całe komplety? Z całą pewnością komplety będą lepszym zakupem z punktu ekonomicznego, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Ich kompletowanie samemu z pojedynczych sztuk jest niezwykle uciążliwe i przy tym łatwo zapomnieć o jakimś modelu, który przydałyby się w przypadku stworzenia Twojego makijażu, więc wtedy lepiej decydować o pojedynczych sztukach, skupiając się dokładnie na ich właściwościach i przeznaczeniu.