Zalotki do rzęs - elektryczne i mechaniczne

Jesteś miłośniczką makijażu? Nie wyobrażasz sobie codzienności bez malowania się i podkreślenia tym samym swojej urody? Jeśli tak to pewnie w Twojej kosmetyczce znajduje się mnóstwo produktów, którymi możesz bawić się każdego dnia, by kreować swój nowy look. Jednak oprócz kosmetyków do makijażu warto zwrócić uwagę na rzeczy, które ułatwiają ich aplikację lub produkty, które potrafią zdziałać cuda zanim dany kosmetyk zostanie nałożony na twarz, oczy lub usta.

Niewątpliwie takim produktem będą zalotki do rzęs. Każda z nas o nich zapewne słyszała, ale nie każda miała okazję używać i sprawdzić na własnych rzęsach, jak wspaniałą rzeczą jest ten produkt i jaką magię potrafi zdziałać. Warto więc wykorzystać jej moc, by móc podrasować swój makijaż i sprawić, że makijaż oczu i Twoje spojrzenie będąwydawać się jeszcze bardziej zmysłowe i zalotne.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Zalotka, czyli sposób na zalotne rzęsy

Ogólnie rzecz biorąc zalotki do rzęs sprawiają, że oko wydaje się wizualnie większe, a rzęsy dłuższe, grubsze, a przede wszystkim bardziej podkręcone niż przed jej użyciem. Bez niej nasze rzęsy często są proste, co sprawia że użycie nawet najlepszej jakości tuszu nie spowoduje spektakularnych efektów, gdyż naszym rzęsom brakować będzie objętości i podkręcenia.

Zanim jednak zdecydujesz się na zalotkę, warto sprawdzić, która będzie odpowiednia i jak się z nią obchodzić, by nie zrobić sobie krzywdy. Używanie zalotki do rzęs wymaga wprawy i doświadczenia, by w pełni móc wykorzystać jej możliwości. Pamiętaj, że jej niepoprawne użytkowanie może sprawić, że zniszczysz sobie rzęsy lub w jeszcze gorszym przypadku - wyrwiesz.

Jakie korzyści niosą za sobą zalotki do rzęs?

W dzisiejszych czasach zalotki do rzęs można nazwać kobiecym gadżetem, który fajnie jest posiadać. Jednak wiele z nas po jej zakupie rzuca ją w kąt, zapominając o jej zbawiennym wpływie na efekt naszego makijażu. Należy jednak pamiętać, że dzięki paru chwilom spędzonym z nią, możemy osiągnąć spektakularny efekt, który będzie polegał na podkręceniu oraz optycznemu pogrubieniu i podkręceniu naszych rzęs. Jednak nie zapominaj, że niepoprawnie dobrana zalotka i jej błędne użycie może spowodować, że rzęsy nie zyskają pożądanego wyglądu, a dodatkowo zalotka je osłabia, lub nawet uszkodzi, co w efekcie końcowym może doprowadzić do ich wypadania i łamania.

Wyróżniamy zalotki elektryczne i mechaniczne, czy one się różnią? Na pierwszy rzut oka przede wszystkim ceną, te elektryczne są oczywiście droższe. Jednak cena tutaj idzie z jakością, więc w zamian otrzymujemy dużo lepszy efekt niż przy użyciu zalotki do rzęs mechanicznej. Wersje elektryczne są na baterię i ich działanie polega na tym, że dzięki podgrzaniu dają bardziej trwały efekt podkręcenia rzęs. Mechaniczne natomiast różnią się od siebie wielkością, gdyż jedne są szersze, a drugie węższe. Różnią się także użytym materiałem. Znajdziemy te wykonane zarówno z plastiku jak i z metalu, te drugie są zdecydowanie lepsze, bezpieczniejsze dla rzęs i zapewniają trwalszy efekt. W naszym sklepie znajdziesz wiele zalotek do rzęs, które zasługują na uwagę, więc już dziś przyjrzyj im się bliżej.

Jakie poprawnie używać zalotki do rzęs?

Gdy już zdecydujesz się na odpowiednią dla siebie zalotkę do rzęs, pamiętaj że bardzo istotna jest wprawa i umiejętność jej użytkowania. Warto się tego nauczyć, aby w pełni wykorzystać jej możliwości. By uzyskać zadowalający efekt należy pamiętać, że zalotki do rzęs używamy zawsze przed nałożeniem maskary, nigdy po. Ręka, którą prowadzisz zalotkę nie może drżeć, gdyż wtedy nieprecyzyjne ruchy mogą zamiast upiększyć Twoje rzęsy, to nieestetycznie je pozaginać. Rzęsy należy podkręcać etapami, zaciskając na nich zalotkę na kilka sekund, rozpoczynając od nasady i idąc w kierunku końcówek rzęs.

Pamiętaj, że odpowiednie i prawidłowe użycie zalotki potrafi stworzyć rzęsy, które będą wyglądać niczym sztuczne - piękne i podkreślone. Twoje spojrzenie dzięki temu będzie zalotne, a oko będzie wydawać się większe. Warto więc stosować ją przed każdym tuszowaniem rzęs, by Twój makijaż był każdego dnia piękny i dopracowany nawet w najdrobniejszym szczególe. Już dziś przejrzyj nasz sklep internetowy Neness.pl w celu odkrycia zalotki do rzęs w atrakcyjnej cenie, która sprawi cuda na Twoich oczach!