Perłowe cienie do powiek

Większość kobiet maluje się na co dzień, w celu poprawienia swojego wyglądu. Makijaż doskonale ukrywa wszelkie niedoskonałości takie jak zaczerwienienia, przebarwienia i wypryski. To doskonały sposób na poprawę samopoczucia i dodania sobie pewności siebie. Niektóre kobiety wierne są pełnemu makeup’owi, który stanowi nieodzowną część ich poranka, a inne stawiają na delikatny makijaż, którym tylko w subtelny sposób podkreślą swoją urodę. Obydwa makijaże są poprawne, a to który z nich wykonamy zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Każdy makijaż to zabieg upiększający wymagający pewnej wprawy i doświadczenia. Warto więc doskonalić się i poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie, by być na czasie i znać trendy i tricki makijażowe, które ułatwią nam życie i sprawią wiele przyjemności. Jednak podstawową zasadą jest stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz poznanie zalet i wad danych produktów. Istnieją podkłady, które na tyle się od siebie różnią tonacją, czy też właściwościami, że trzeba znaleźć ten jeden, który dla naszej cery sprawdzi się idealnie. Podobnie jest z resztą kosmetyków kolorowych np z cieniami do powiek. Dzielimy je na matowe, satynowe, foliowe oraz perłowe cienie do powiek.

Oczaruj blaskiem makijażu za pomocą perłowych cieni do powiek.

Perły to wytwory małży, które od lat zachwycają swoim pięknem i blaskiem. Stąd też nie ma nic dziwnego, że poszukując idealnych dla siebie cieni bardzo często stawiamy na te perłowe. Są zupełnie inne od matowych, których zadaniem jest tylko nadanie koloru, gdyż perłowe cienie do powiek oprócz koloru dodają nam blasku, świeżości i wyrazistości spojrzenia. Dodatkowo doskonale powiększają optycznie oko i świetnie sprawdzą się na wieczorne wyjścia takie jak impreza, koncert czy też randka z ukochanym.

Niestety w dzisiejszych czasach perłowe cienie do powiek zostały okrzyknięte złą sławą, gdyż kojarzą się z tandetnym makijażem i głównie ze starszymi kobietami, które nie znają podstaw makijażu i nie potrafią w dobry sposób podkreślić swojej urody. Jednak nie daj się temu zwieść, gdyż perłowy pigment zawarty w cieniach może wyglądać bardzo lekko i kobieco, jeśli tylko w odpowiedni sposób nauczysz się je nakładać.

Naucz się w odpowiedni sposób nakładać perłowe cienie do powiek

Perłowe cienie do powiek mają w swoich zasobach wszystkie kolory tęczy. Znajdziemy te mocniej napigmentowane, dające konkretny kolor na powiece, jak i również te, których zadaniem jest lekkie rozświetlenie. Jednak perłowy połysk jest dużo bardziej ryzykowny w przypadku pastelowych kolorów, dlatego na początek spróbuj łączyć matowe, kolorowe cienie w neutralnym perłowym pigmentem. To bezpieczne wyjście, które zawsze się sprawdzi.

Dla kogo przeznaczone są perłowe cienie do powiek?

Cienie perłowe głównie przeznaczone są dla młodszej grupy użytkowniczek. Trzeba uważać na ich aplikację, gdyż zbyt błyszczące partie mogą wyglądać sztucznie i nieatrakcyjnie. Za to idealnie sprawdzą się w roli rozświetlenia np wewnętrznych kącików oka. Cienie mocno perłowe raczej nie nadadzą się do dziennego makijażu, tylko są zarezerwowane na wieczorne wyjścia. W naszej ofercie sklepu internetowego znajdziesz wiele kosmetyków w niskich cenach, a wśród nich właśnie perłowe cienie do powiek, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie.