Perfumy męskie Dior

Zapewne trudno wyobrazić sobie małego Christiana Diora, który projektuje stroje na karnawał. Ale właśnie ta mająca swój początek już w dzieciństwie i zaszczepiona w pewien sposób przez babcię Diora pasja stanowiła dla słynnego projektanta początek drogi do przyszłego ogromnego sukcesu. Wkrótce wkroczył do wielkiego paryskiego świata, który w niemałym stopniu musiał mieć swój udział w kreowanych przez niego kolekcjach odzieży czy dostarczanych perfumach. Istotną rolę odegrała także Prowansja i okolice Gresse, pachnące jaśminem i różami, które hoduje się tam po dziś dzień.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Dziś Dior znany jest jako doskonały projektant, który wprowadził do świata mody nowe, nietuzinkowe rozwiązania, a sama marka kojarzy się przede wszystkim z perfumami Dior, którymi otaczali się i otaczają obecnie zarówno kobiety i mężczyźni z pierwszych stron gazet, jak też przeciętni klienci. W jego sklepie można było nabyć elegancką, markową odzież oraz otoczyć się aromatami, które zdecydowanie wyróżniały się wśród innych, dlatego cieszyły się niemałą popularnością wśród najbogatszych i najsławniejszych.

Pierwsze perfumy męskie Diora - właściwa odpowiedź na męskie potrzeby

Pierwsze perfumy Dior trafiły na rynek w 1947 roku i były dedykowane siostrze biznesmena. Mała buteleczka ukrywała w sobie niezwykle kobiecy aromat, którego wydobywanie się z flakonika Christianowi Diorowi kojarzyło się z którąś z jego słynnych kreacji. Ten pudrowo-kwiatowy zapach wiązał się z kobiecością i miał jej dodawać jeszcze więcej każdej kobiecie. To dowodzi, że ich autor świetnie orientował się, czego oczekują od producentów klienci i po prostu im to dawał.

Znany projektant nie zapomniał także o zapachach dla panów. Pierwsze męskie perfumy Dior trafiły na rynek w 1988 roku i nosiły nazwę Fahrenheit Dior for Men. Do tej jednej buteleczki wkrótce dołączyły następne, a cała seria jest dziś doskonale znana jako linia męska Fahrenheit. Najnowszy produkt z tej serii to powstałe w 2014 roku Fahrenheit Le Parfum Dior for Men. Dziś marka Dior może pochwalić się aż 150 oryginalnymi męskimi i damskimi zapachami.

Perfumy dla panów od Dior - wyjątkowe i odpowiednie na różne okazje

Każdy z zapachów musiał stanowić wyjątek. Każdy musiał być niepowtarzalny i wpisujący się w najbardziej pożądane wonie świata, ponieważ w przypadku marki Dior nie mogło być inaczej. Ta firma to nie maleńkie pomieszczenie, w którym tworzy się wody toaletowe i perfumowane raz na kilkanaście lat, ale potężne laboratoria z doświadczonymi perfumiarzami, którzy mają do swojej dyspozycji aż 2500 idealnie wyselekcjonowanych składników cechujących się najwyższą jakością. Dzięki temu męskie perfumy Dior cechują się doskonałą trwałością.

Ich zapach nie mija szybko, ale pozostaje na ciele i na ubraniu o wiele dłużej, niż mogłoby się wydawać. Tutaj każda mieszanka została skomponowana perfekcyjnie. Każda stanowi małe dzieło sztuki, na które wielu mężczyzn nie potrafi pozostać obojętnymi. Perfumy męskie Dior po prostu kuszą i nie pozwalają o sobie zapomnieć. O tych połączeniach zapachowych trudno nie myśleć, ponieważ zabierzesz je ze sobą wszędzie, gdziekolwiek się udasz.

Wiele męskich zapachów idealnie dopracowanych pod każdym względem

W kolekcji perfum męskich Dior na uwagę zasługują linia Fahrenheit, Higher, Sauvage, Dune pour Homme, Eau Sauvage, czy też Homme. Polecamy między innymi perfumy męskie Dior Eau Sauvage, które możesz wziąć pod uwagę jako dopełnienie stylizacji przeznaczonej na co dzień i od święta. To coś odpowiedniego dla panów lubiących nosić się elegancko i zwracających uwagę na aktualne trendy modowe. W nucie bazy dają o sobie znać połączenie piżma, dębu i wetiwerii.

Jeśli preferujesz aromatyczne nuty, weź pod uwagę wodę kolońską Dior Eau Sauvage Cologne. Jej powiewające świeżością akcenty zapachowe będą odpowiednie na beztroskie wakacyjne dni, ponieważ doskonale sprawdzą się między innymi podczas cieplejszych temperatur. W nucie głowy dają o sobie znać mandarynka i bergamotka. W nucie serca uraczą się swoją obecnością różowy pieprz, galbanum, hedione i liść pomarańczy. Natomiast w nucie bazy poczujesz wetiwerię.

Dior Homme Sport? A może skusisz się na legendarny Dior Fahrenheit?

Warto także na moment zatrzymać się przy perfumach męskich Dior, które miały swoją premierę najwcześniej. Mowa oczywiście o wspomnianych Dior Fahrenheit. Ten aromat to bogate połączenia drzewno-korzenne z delikatnymi akcentami kwiatowymi. To nie tylko zapach, ale legenda, ponieważ mimo że powstał w 1988 roku, wciąż budzi zainteresowanie młodszych, jak też starszych panów. Jest odpowiedni dla odważnych i niezależnych mężczyzn, którzy nie zważając na opinie otoczenia, postępują zgodnie z własnymi zasadami.

Jeśli preferujesz zapachy bardziej naturalne i pozbawione kwiatowych nut, sprawdź perfumy męskie Dior Homme Sport 2017. To mieszanka składników idealna na co dzień, która rewelacyjnie sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Jej moc ujawni się nawet pod koniec dnia, ponieważ mamy do czynienia z wodą toaletową, która nie ulatnia się zbyt szybko. Wyczuwalna w nucie bazy wetiweria i drzewo sandałowe mogą zwrócić uwagę nie tylko męskiej, ale też damskie części otoczenia.