Perfumy męskie Chanel

Chanel to perfumy, które podbiły świat, jednak kiedy ich twórczyni wkraczała ze swoim dziełem na perfumeryjny rynek, raczej niewiele osób sądziło, że projektantka mody może mieć takiego nosa do zapachów. Gabrielle Bonheur Chanel - bo o niej mowa - początkowo nie miała nic wspólnego z branżą perfumeryjną. Zarabiała, śpiewając piosenki w kawiarniach, i tam właśnie powstał jej znany na całym świecie przydomek Coco Chanel. Jednak śpiew nie stanowił dla niej tego, czemu pragnęła poświęcać cały swój czas.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

O wiele bardziej interesowała ją moda, a wpłynął na to między innymi fakt, że dzięki naukom zakonnic była mistrzynią szycia. Gdyby nie to, być może nie dokonałaby wielkiej rewolucji w modzie damskiej, która sprawiła, że do kobiecych garderób trafiły małe czarne, słomkowe kapelusze czy żakiety. A już w 1921 roku do niezwykłej odzieżowej kolekcji dołączyły także kosmetyki oraz perfumy, wśród których na pierwszym miejscu uplasowały się Chanel N° 5, wciąż popularne wśród kobiet na całym świecie. Wkrótce w perfumeriach pojawiły się także inne zapachy, w tym również męskie.

Perfumy będące zapowiedzią nadejścia osoby, która ich używa...

Już na początku powołania do życia perfum Chanel publiczność nie kryła zachwytu i nowe, nieznane dotąd aromaty szybko zaczęły stawać się ulubionymi woniami nawet najbardziej wymagających klientek czy klientów. Te wonie działały i nadal działają na zmysły powonienia i nie pozostają niezauważone nawet po wyjściu osoby, która ich używa. Ale zgodnie ze słowami Coco, taka jest ich rola; powinny dawać o sobie znać jeszcze długo po odejściu jej właścicielki, a nawet stanowić zapowiedź jej nadejścia.

Miały być wyjątkowym dodatkiem, który mimo swej niewidoczności oddziałuje niezwykle silnie na człowieka i nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie tylko wyjątkowość zapachów Chanel świadczy o mocy tej marki, ale także doskonała trwałość. Damskie i męskie perfumy Chanel stanowią dziś symbol luksusu i wyrafinowanego gustu, dlatego sięgają po nie osoby z pierwszych stron gazet i przeciętne kobiety oraz mężczyźni.

Męskie zapachy od Chanel, których się nie zapomina

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie popularne i mniej popularne perfumy męskie Chanel, które zaliczają się do najczęściej nabywanych zapachów na świecie. I nie bez powodu. Wpłynęło na to nie tylko sławne nazwisko, ale przede wszystkim rewelacyjna jakość oraz wonie, o których trudno zapomnieć. Wszystkie składniki dobrano z najwyższą starannością, dlatego wonie Coco Chanel stanowią produkt najwyższej jakości.

O ich wyjątkowości stanowią nieszablonowe połączenia, dzięki którym powstałe aromaty cechują się wyrazistością i mocą. Nawet jedna aplikacja wystarczy, aby zapach męskich perfum Chanel unosił się wokół Ciebie przez cały dzień i natychmiast dawał o sobie znać we wszystkich miejscach, w których się pojawisz. Za ich sprawą każdy mężczyzna może czuć się świeżo i rześko. Dodatkowy atrybut to intrygujące opakowania, w których ukryto zapachy. Dzięki nim perfumy Chanel mogą stanowić trafiony prezent dla bliskiego Ci mężczyzny.

Te połączenia zapachowe zaskoczą Cię niejeden raz!

Na uwagę zasługują między innymi perfumy męskie Chanel Allure Homme, które wpiszą się w gusta nowoczesnych mężczyzn, potrafiących wyjść z podniesioną głową z każdej sytuacji. Ten nieszablonowy bukiet zapachowy sprawdzi się na co dzień, ale warto wziąć go pod uwagę także podczas ważniejszych okazji. W nucie głowy dają o sobie znać fasolka tonka, która w nucie serca przeistacza się w aromat cedrowy, natomiast w nucie bazy staje się połączeniem czystku i wetiwerii.

Jeśli nie zważasz zbytnio na to, co sądzi o Tobie otoczenie, i zawsze realizujesz wyznaczone sobie cele bez mrugnięcia okiem, powinieneś zwrócić uwagę na perfumowaną wodę toaletową Chanel Bleu de Chanel. To coś w sam raz dla panów, którzy ponad wszystko cenią niezależność i zawsze sami decydują o sobie. Ten zapach początkowo uwodzi mieszanką cytryny, pieprzu i mięty. Drugi etap należy do labdanum, jaśminu i wetiwerii. Ale prawdziwa uczta dla zmysłu powonienia to dopiero ostatnia faza, w której do głosu dochodzi połączenie drzewa sandałowego, cedru, imbiru i paczuli.

Perfumy męskie Chanel - równie intrygujące jak buteleczki, w których się znajdują

Nie tylko sam zapach wody toaletowej Chanel Bleu de Chanel jest jedyny w swoim rodzaju. To samo można powiedzieć o jej klasycznym, utrzymanym w kolorze ciemnego granatu flakoniku, który prezentuje się bardzo elegancko. Już sam flakonik daje w jakiś sposób znak, że to, co zostało w nim ukryte, będzie podobnie jak opakowanie łączyć w sobie prostotę i szyk. Dzięki prostej formie wodę perfumowaną Chanel Bleu de Chanel możesz zabrać ze sobą, nawet jeśli wybierasz się w podróż.

Identyczny kształt ma flakon wody toaletowej Chanel Égoïste. To jednak zapach, który zadowoli panów ceniących wygodę i luksus. Wyczuwalne w nucie głowy mahoń, mandarynka, kolendra i drzewo w nucie serca przemieniają się w połączenie róży, cynamonu i goździka, a w nucie bazy do głosu dochodzą bursztyn, drzewo sandałowe, tytoń, skóra i wanilia.