Perfumy damskie Elizabeth Arden

Marka Elizabeth Arden mocno zakorzeniła się w gustach kobiet. Od 1910 roku przeróżne zapachy porywają ich serca opartych na nauce recepturach kosmetyków, które pielęgnują skórę, wyjątkowo pachną (w tym znakomite perfumy) oraz sprawiają, że makijaż jeszcze nigdy nie był tak łatwy do zrobienia.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Założycielka marki Elizabeth Arden była osobą, która znacznie wyprzedzała epokę, w której żyła. Pielęgnację urody traktowała bardzo poważnie i znakomicie umieszczała to podejście w swoich produktach. Piękno, elegancja, szyk i wytworność połączone z seksapilem i zmysłowością goszczą więc w jej perfumach, i nie tylko po dziś dzień. Ponieważ była orędowniczką kobiet, walczyła o ich prawa i możliwość głosowania. Jej słynnym gestem była czerwona szminka, którą podarowała sufrażystkom maszerującym obok jej Red Door Salon & Spa przy 5 Alei w Nowym Jorku.

Dziś to ambasadroka marki - Reese Witherspoon z duma kontynuuje misję Elizabeth Arden. Wzmacnia pozycję kobiety poprzez swoją platformę March On, aby zapewnić dostęp tym kobietom do luksusowych produktów. Damskie perfumy marki Elizabeth Arden to produkty, które cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Oto przykłady zapachów, które z pewnością zachęcą Was do wypróbowania tej marki.

Elizabeth Arden - zapach kobiet Nowego Jorku

Elizabeth Arden My 5Th Avenue to zapach kobiety Nowego Jorku. Taka kobieta kojarzy się z sukcesem, luksusem i wyrafinowaniem. Jest intrygująca, stylowa i wyjątkowa. Ten zapach przywołuje na myśl sukces, pasję, dynamizm życia i jego niepowtarzalny styl z wyższych sfer. Jest pełen rześkich cytrusów połączonych z nutami drzewnymi. Jest to idealny zapach na co dzień dla każdej kobiety, która chce czuć się świeżo, pewnie i luksusowo.

Tętniący energią Nowy Jork i pasja, jaką wyzwala serce tego miasta, kojarzy się z sukcesem, luksusem i wyrafinowaniem. My Fifth Avenue przywołuje luksusową energię najsłynniejszej ulicy świata, uosabiając zapach kobiecego sukcesu pełnego dynamizmu, pasji i siły w stylu wyższych sfer. My Fifth Avenue jest pełen energii rześkich cytrusów, które w zaskakujący sposób eksplodują świeżością pośród bukietu kobiecych kwiatów, których pełnię aromatu wydobywają eleganckie nuty drzewne. Idealny na dzień, gdy chcesz czuć się: ambitna, luksusowa, pewna siebie. Jest to zwyczajnie zapach sukcesu.

Elizabeth Arden White Tea to zapach odświeżający, który daje nam moment błogiego ukojenia, jakiego doświadczamy podczas przerwy na ulubioną herbatę. Emanuje zapachem białej herbaty, morskiej bryzy, białym irysem oraz ciepłym, drzewnym zapachem Madras Wood, bobu tonka oraz trzema rodzajami piżma. Biała herbata jest najczystszą formą herbaty. Jest doskonale wyważona, prosta i czysta, unikalna oraz drogocenna z uwagi na skomplikowany proces jej produkcji, odbywający się według unikalnej, chińskiej procedury. Ponieważ jest to herbata naturalna, nieprzetworzona, a jej parzenie to swego rodzaju rytuał, który doskonale wpisuje się w styl życia charakteryzujący się nie pośpiechem, a wolną, spokojną egzystencją, bez problemów, stresów i zmartwień. Intymność, jaką daje ta chwila, kiedy siadamy z naszą ulubioną, białą herbatą, to prosta przyjemność, chwila wytchnienia i zapomnienia. Dlatego też zapach perfum Elizabeth Arden White Tea jest tak przyjemny, uspokajający, pozwala na celebrowanie chwili. Jest to zapach czysty, nieskomplikowany, który wtóruje życiu “slow”. Jest to zapach bardzo subtelny, bardzo kobiecy, świeży, elegancki i zmysłowy.

Zmysłowe i delikatne

Jak widać, zapachy Elizabeth Arden mają przeróżne odsłony. Od tych zmysłowych, delikatnych, po te z “pazurem”. Jedne dedykowane będą kobietom, dla których chwila wytchniania jest chwilą wyjątkowo celebrowaną, inne zaś będą doskonałą wizytówką szybkiego, energicznego i pełnego wrażeń życia. Jednak bez względu na rodzaj perfum, każdy z nich ma wspólną cechę. Nieważne, w jakim zapachu się lubujesz. On zawsze sprawi, że kobieta będzie czuła się pewnie w swojej skórze, w swojej stylizacji oraz w każdej sytuacji, w jakiej się znajdzie. Perfumy Elizabeth Arden pokazują, jakimi silnymi osobowościami są wszystkie kobiety bez względu na charakter czy sposób bycia. Pokazują, jak ważną rolę kobiety odgrywają w całym świecie oraz to, że można im poświęcić nawet te najbardziej wymagające zadania, które z błędnym przekonaniem mimo wszystko przeznaczone są wyłącznie dla mężczyzn. Perfumy Elizabeth Arden to kwintesencja kobiecej siły, przebojowości, elegancji, stylu i szyku, a także niezachwianej pewności siebie i niebywałej inteligencji. To również kwintesencja zmysłowości i seksapilu.

Warto poznać tę markę i się z nią na stałe zaprzyjaźnić. Szeroki wachlarz produktów, przystępne ceny oraz niebywała jakość perfum to atuty, obok których nie można przejść obojętnie. Kobiece zapachy marki Elizabeth Arden mają tę dodatkową zaletę, że są symbolem każdej kobiety, która chce wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w dzisiejszym świecie i nie dać o sobie zapomnieć.