Perfumy WARS

Początek firmy WARS sięga 1972 roku jako seria kosmetyków przeznaczona tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Ta polska odpowiedź na perfumy i inne akcesoria z zachodu okazała się strzałem w dziesiątkę, a produkty WARS zaczęły być rozpoznawalne, lubiane i niezwykle popularne wśród męskiej części polskiego społeczeństwa. Firma otrzymała mnóstwo kredytu zaufania i wykorzystała ją wprost doskonale, wzmacniając swoją pozycję od samego początku istnienia. Teraz firma wchodzi w portfolio grupy Miraculum, która skupia wiele innych firm kosmetycznych, takich jak Pani Walewska czy Lider.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Marka WARS na ten moment skupia się na produkcji atrakcyjnych cenowo kosmetyków, np. płynów przed goleniem i po goleniu, a także pianek do golenia i mydeł w kostce o naprawdę męskim i pociągającym zapachu. Największą popularnością wśród kupujących cieszą się jednak perfumy WARS, których cechą charakterystyczną jest niezwykle męski zapach, stylizowany na retro. Podobnie jest z flakonami, gdyż mają bardzo klasyczną i stonowaną formę.

Poznaj zapachy perfum WARS

Perfumy WARS występują w formie wód kolońskich o dość intensywnym i bardzo męskim zapachu. Wody kolońskie, w skrócie EDC (Eau De Cologne) są przeznaczone do codziennego i wielokrotnego używania, gdyż są z natury bardziej ulotne niż zapachy w postaci perfumy czy wód toaletowych. Warto odnotować fakt, iż mają dużą zawartość alkoholu, dlatego wielu mężczyzn traktuje je także jako wodę po goleniu, gdyż doskonale odkaża skórę i nadaje jej cudownego zapachu, który onieśmiela kobiety.

Perfumy WARS pachną bardzo klasycznie, męsko i zarazem subtelnie. Są cedrowo-sandałowe i rewelacyjnie pasują zarówno do młodych, jak i znacznie starszych mężczyzn. Warto je uzupełnić pianką do golenia oraz balsamami, które wzmocnią i tak mocny zapach perfum WARS. Istotną zaletą wód kolońskich WARS jest fakt, iż ich aromat znajduje się głównie blisko skóry, tym samym uwidaczniają się głównie przy bliskim kontakcie.

Perfumy WARS jako sposób na powrót do przeszłości

Cechą charakterystyczną firmy WARS jest jej pozycjonowanie. Marka już od lat stara się przenosić cechy retro do nowoczesnego świata, co aktualnie jest modne i ma bardzo wielu zwolenników, również wśród młodzieży. Tradycyjny flakon pozostaje w dalszym ciągu taki sam jak przed laty, podobnie jak logotyp oraz kolorystyka. Próba odmłodzenia wizerunku marki przeprowadzona całkiem niedawno miała w zamiarze zbliżyć nieco wygląd oraz bukiet zapachów do wymagań aktualnych klientów, lecz tylko w pewnym stopniu. Marka WARS pozostaje bowiem wierna polskim tradycjom i ideałom, dlatego wszystkie zapachy tej firmy są kultowe i ponadczasowe, a przy tym doskonale znane przez starszą część społeczeństwa.

Właśnie dlatego warto kupić perfumy WARS i skorzystać z ich uroku na własnej skórze. Perfumy WARS są doskonałym sposobem na prezent, gdyż są kultowe i niezwykle stylowe, dlatego z pewnością spodobają się zarówno młodym solenizantom, jak i tym znacznie starszym.