Perfumy Playboy

Marki Playboy nie trzeba nikomu przedstawiać. Należąca do przedsiębiorstwa Coty, szturmem podbiła rynek kosmetyczny. Jej sukces rynkowy to niewątpliwie zasługa chwytliwej nazwy, nierozerwalnie połączonej ze słynnym pismem dla mężczyzn. Zapachy sygnowane logiem eleganckiego króliczka stanowią oszałamiające połączenie śmiałości i romantyczności, zmysłowości i oryginalności. Zamknięte w charakterystycznych flakonach z nieodłącznym symbolem króliczka, niewątpliwie pomagają w nawiązywaniu relacji interpersonalnych.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy Playboy to zapachy damskie i męskie przepełnione uwodzicielskimi nutami kwiatów, owoców i mocniejszych akcentów, w tym kawy, popularnych alkoholi, piżma czy drzewa sandałowego. Wspaniale komponują się z naturalnym zapachem skóry i długo utrzymują się na ciele. Ich intensywność i głębia sprawiają, że przez wiele godzin będą towarzyszyć Ci na każdym kroku. Różnorodność zapachów pozwala dobrać perfumy pasujące zarówno na dzienne, jak i nocne przygody.

Uwodzicielskie zapachy Playboy dla kobiet

Perfumy Playboy dla kobiet to zapachy, które pozwolą Ci stać się prawdziwą gwiazdą! W zależności od konkretnego zapachu, mogą być dziewczęce i delikatne lub zmysłowe i uwodzicielskie. Każda kobieta dobierze zapach odzwierciedlający jej ukryte pragnienia. Swoimi precyzyjnie skomponowanymi mieszankami doskonale rozpalają zmysły, nie pozostawiając mężczyzn obojętnymi na Twój urok. A cała, piękna woń jest szczelnie zamknięta w estetycznie wykonanych buteleczkach z zabawnym zamknięciem przypominającym królicze uszy.

Wśród perfum Playboy dla kobiet nie brakuje zapachów ostrych, oddających siłę pewnych siebie kobiet. Passiflora, nerola, wanilia, różowy pieprz i paczula to zmysłowość w najczystszej postaci. Pojawiają się też łagodne nuty owoców, które są idealne dla delikatnych pań chcących czarować swoim naturalnym wdziękiem. Mandarynka, gruszka, wiśnia, ale też frezja, heliotrop i peonia to typowo kobiece aromaty, które skrzętnie łączą dziewczęcość z ostrzejszą kokieterią.

Perfumy Playboy dla mężczyzn - pewność siebie, którą kochają kobiety!

Zapachy Playboy dla niego to niezwykłe połączenie nut kojarzonych z uwodzeniem, pewnością siebie i stanowczością. Są doskonałym wyborem dla nowoczesnych mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Mocne akcenty podkreślają atrakcyjność fizyczną i pomagają nabrać motywacji do działania. Rozbudzają namiętność, zachęcając do sięgania po to, czego się pragnie. Wyraziste nuty zapachowe nie tylko dodają energii, ale też przyciągają uwagę i pozwalają skupiać na sobie zainteresowanie kobiet. W ofercie znajdują się propozycje na dzień i na noc.

Wybrane opcje zapachowe, szczególnie te skomponowane z typowo męskich składników, jak rum, czarna kawa czy drink Jagerbomb, to kwintesencja męskości. Intensywne nuty podkreślają styl i elegancję. Cytrusy, wetiweria i bergamotka to orzeźwiające pozycje idealne dla panów żądnych przygód, pełnych energii i chcących zaznaczyć swą oryginalność. Intrygujące zapachy, bazujące na aromatach korzennych, szafranie i wanilii, są świetnym wyborem dla mężczyzn charyzmatycznych, mających osobowość lidera i śmiało dążących do wyznaczonego celu.