Perfumy Pani Walewska

Tradycja produkcji perfum Pani Walewska sięga roku 1971. Unikalny zapach i oryginalny flakonik sprawiły, że te perfumy obowiązkowo znajdowały się w kosmetyczkach naszych mam i ciotek. To doskonały produkt dla wszystkich kobiet ceniących szyk i elegancję. Nie bez powodu te perfumy kojarzą się z kobiecością i klasą – te cechy charakteryzowały kobietę, której nazwisko widnieje w nazwie produktu. Charakteryzowała się niebywałą subtelnością, delikatnością i bardzo dobrym gustem. Teraz nie mamy wątpliwości co do tego, jak Marii Walewskiej udało się zdobyć serce Napoleona, jeśli była tak samo czarująca jak oferowany w naszej perfumerii internetowej zapach. Perfumy Pani Walewska będą doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Mamy, Dzień Babci, urodziny lub imieniny. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Polska tradycja perfumiarska

Perfumy Pani Walewska to niezbity dowód na bogatą tradycję perfumiarską naszego kraju. Ogromna pasja i zamiłowanie do kwiatowych aromatów to jedne z głównych cech charakteryzujących zapach z lat siedemdziesiątych. Zmysłowości nadaje mu właśnie oryginalna kompozycja kwiatowa. Znajdziesz w niej nuty konwalii, jaśminu i róży.

Najpiękniejsza Pani Walewska

Kiedy przywołujemy nazwę perfum Pani Walewska, to pierwszym skojarzeniem jest pełna wdzięku kobieta ubrana w elegancką sukienkę oraz drogocenne futro. Kolejnym na pewno są nasze mamy lub babcie, które uwielbiały ten wyszukany zapach. Maria Walewska była kobietą, która nie tylko szczególnie interesowała się modą, ale też lubowała się w zmysłowych, niecodziennych zapachach. Jej romans z Cesarzem Francuzów był inspiracją do tworzenia wielu dzieł znanych w kulturze popularnej. Perfumy jeszcze bardziej przyczyniły się do popularności pięknej hrabiny. Kompozycja mieści się w uroczym flakoniku, który jest dostępny w różnych barwach. Jego kolorystyka jest doskonale dobrana do charakteru zapachu - lazurowy błękit świadczy o zmysłowości i kobiecości. Biały z kolei kojarzy się z czystością i delikatnością. Buteleczka pięknie będzie się prezentować na każdej toaletce. Zapach perfum Pani Walewska jest bardzo charakterystyczny oraz niezwykle trwały. Perfumy są również doskonałym dowodem na czerpanie inspiracji z francuskiej tradycji tworzenia bardzo trwałych, charakterystycznych zapachów znanych wielu pokoleniom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu tego zapachu, który jest synonimem klasy i ponadczasowości. Na pewno przywołają wiele miłych wspomnień naszym babciom, mamom czy ciociom które poczują się tak samo wyjątkowe jak kilkadziesiąt lat temu.