Perfumy damskie Dior* 103. Be Addicted 2


Romantyczna, delikatna i zmysłowa - tak mogłabyś opisać siebie? Jeśli tak to w Neness przygotowaliśmy dla Ciebie niewinny zapach Neness Be Addicted 2. Perfum jest subtelniejszą wersją dobrze znanego naszym klientom pachnidła Be Addicted. Odwiedź nasz sklep i poddaj się tej dziewczęcej kompozycji!
Obudź w sobie delikatne nuty charakteru z perfumem Neness Be Addicted 2 a’la Dior Addict Eau Fraîche
Proponowany produkt zachwyci pięknymi akordami owocowo - kwiatowymi, w których znajdziesz konwalię, bergamotkę, lotos, ananasa, pomarańczę i drzew sandałowe. Aromaty te otulą Cię świeżą i romantyczną aurą. Zapach idealnie nadaje się do użytku codziennego, jak i na wyjątkowe wyjście. Z pewnością nigdy Cię nie zawiedzie! Wystarczy, że naniesiesz perfum na strategiczne miejsca na ciele a woń zostanie z Tobą przez cały dzień! Wybieraj w setkach zapachów inspirowanych światowymi markami takimi jak Armani, Dior, DKNY, Dolce & Gabbana, Elizabeth Arden, Escada, Givenchy, Gucci, Guerlain, H&B, Moschino, Nina Ricci, Paco Rabanne, Roberto Cavalli,Trussardi, Valentino czy Versace.
Dane techniczne
Marka | Dior* |
Dla kogo | Dla kobiet |

Letycja
Polecam niezdecydowanym. Nie będziecie żałowały!
Alessandra44
Są dziewczęce i super sprawdzają się na co dzień.
Cecylia_37
Podoba się mi i mojej mamie.
Bogda44
Zamówiłam je bez przekonania. Teraz jestem zachwycona. Muszę przyznać, że połączenie owocowych nut i kwiatowych woni to najlepszy wybór dla każdej dziewczyny. Perfumy Be Addicted 2 są energetyczne, ale też romantyczne. Używam ich na co dzień i nie wyobrażam sobie innego zapachu.
Seweryn_33
Kupiłem je dla dziewczyny. Używa codziennie i jest zadowolona.
Alice_55
Fajny i przyjemny zapach na co dzień
Lara
Znam oryginał i muszę przyznać, że zamiennikiem pachnie jeszcze lepiej! Be Addicted 2 są kwiatowe i owocowe. Wyczuwam w nich piękną konwalię oraz cytrusy. Stosuję ten zapach do pracy i na wyjścia ze znajomymi. Pytali mnie, jakich perfum używam, bo Be Addicted 2 są wyczuwalne.
Kayla
Radosne, romantyczne, energetyczne… Po prostu zachwycają.
Iwona_26
Próbowałam wielu zapachów, ale perfumy przebijają wszystkie!
Klementyna
Uwielbiam ten niewielki flakon.
Daria Najder
nie dla mnie