Perfumy Montale

Perfumy Montale to jedna z najbardziej intrygujących propozycji od francuskich twórców. Wyróżniają się mocnymi akcentami przywołującymi na myśl odległe krainy wschodu. Orientalno-arabskie nuty są tu bazą dla kompozycji nadających się do użycia w dzień i na wieczór. W kolekcjach marki znajdują się produkty dla kobiet i mężczyzn. Poszczególne zapachy wyróżniają się unikatowymi połączeniami i niecodziennymi akordami, których próżno szukać w innych perfumach dostępnych na rynku. Całość jest pięknie opakowana w metalowe flakony o atrakcyjnym designie.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Markę Montale założył w 2003 roku francuski perfumiarz Pierre Montale. W oferowanych przez niego perfumach wyraźnie wyczuwalna jest fascynacja kulturą Wschodu. Każdy zapach to połączenie zainteresowań z doświadczeniem zawodowym zebranym podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej. To tam, dostarczając oryginalnych zapachów dla rodziny królewskiej i szlachty, nauczył się odważnych połączeń z wykorzystaniem składników mało popularnych na europejskim rynku. Duży nacisk jest kładziony także na jakość stosowanych składników, do których często należą rzadkie gatunki drzew.

Nietuzinkowe zapachy, które zabiorą Cię w dalekie podróże

Oryginalność kompozycji zapachowych to cecha szczególna perfum Montale. Niezwykłe połączenia spotkały się nie tylko z zachwytem klientów, ale też z szacunkiem krytyków cenionych w branży perfumeryjnej. Egzotyka akordów wykorzystywanych przez Montale sprawia, że każdorazowe spryskanie się perfumami tej marki staje się niesamowitą podróżą po odległych krainach. Nietuzinkowość i trwałość zapachów zwraca uwagę otoczenia i pozwala pozostawić za sobą wyraźne wspomnienie.

Zapachy zawierające niebanalne nuty orientalne pozwalają poczuć się iście królewsko, na chwilę przenosząc się mentalnie do luksusowych posiadłości arabskich szejków i czując się niczym sułtańska księżniczka. Dla mężczyzn Montale przygotowało wyraziste perfumy, które podkreślają ich zdecydowanie i wewnętrzną siłę. Rzadkie akordy stosowane przez francuską markę doskonale komponują się z naturalnym zapachem ludzkiej skóry, co pozwala im towarzyszyć Ci przez cały dzień lub całą noc.

Oryginalne akordy i niezwykłe kompozycje zapachowe

Wśród niecodziennych składników, które Montale chętnie wykorzystuje w swoich perfumach, na szczególną uwagę zasługuje drzewo agarowe, które przez niektórych nazywane jest płynnym złotem. Montale chętnie sięga też po nuty drzewa tekowego i akordy żywiczne. Uzupełnieniem zapachów drzewnych są m.in. nuty paczuli, piżma, wanilii, bursztynu i owoców. W wielu perfumach można też znaleźć bukiet zapachów kwiatowych.

Perfumy Montale są dostatecznie głębokie, zmysłowe i niespotykane, by fascynować kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, marka dostosowała linie swoich produktów do panujących trendów i oferuje perfumy typu unisex. Wspaniale otulając ciało i wydobywając z niego to, co najlepsze, zachwycająco prezentują się na osobach obu płci. Niejednoznaczne nuty pozwalają indywidualnie dopasować je nie tylko do osobowości, ale też do okazji i stroju, z jakim mają się komponować.